Zavrieť

Porady

Čerpanie soc. fondu

Prosím Vás o pomoc v nasledovnej veci: Tvorím SF 1% povinný prídel a 0,5% ďalší prídel.
Na konci roka sme sa rozhodli za peniaze na SF kúpiť vitamínové balíčky v lekárni a balíčky mäsových výrobkov pre zamestnancov. Je možné tieto peniaze využiť na tento účel??? Poprípade, ako tieto peniaze zdanit? Nemozem iba zauctovat 472/221???
Téma je uzavretá.
Usporiadať podľa času

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

Mila123
odpovedala som (rovnako ako ty, ale asi nestačilo) ..... v príspevku Pouzitie socialneho fondu

tictac7 je offline (nepripojený) tictac7

tictac7
...nič Ti nebráni, okrem plnenia zo zákona (teda napr. príspevok na stravné) čerpať SF aj takto. Účtovanie čerpania SF máš správne. ....ale dobre tušíš - zamestnancom musíš dať k výplate položku "nepeňažný príjem zo SF" v hodnote toho vitamínového balíčka a balíčka mäsových výrobkov - no a o tento príjem sa zvyšuje VZ do SP a ZP a vstupuje aj do ZD....

tictac7 je offline (nepripojený) tictac7

tictac7
Mila123 Pozri príspevok
ADEL????? prečo zakladáš nové témy duplom?????????
...hej?! som si nevšimla, kebyže si všimnem, tak neodpovedám....

tictac7 je offline (nepripojený) tictac7

tictac7
Mila123 Pozri príspevok
odpovedala som (rovnako ako ty, ale asi nestačilo) ..... v príspevku Pouzitie socialneho fondu

...možno dúfala, že za tých desať minút bola nejaká novela....
...inak dnes večer som si tu čítala takú jednu tému venovanú uzatváraniu tém. Neviem, ale ja osobne som za posledné 2 dni klikla na "vyriešené" v troch témach - takých ako je táto - teda ten istý človek si zadá x-krát tú istú tému, alebo raz si to rieši ako otázku v inej téme + do hodiny založí aj novú tému s tou istou otázkou. Môžete ma odsudzovať, ale kliknem na vyriešené....

Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.