Zavrieť

Porady

prehrávanie záznamu z kamery

Ahojte, potrebujem poradiť ako si v PC prehrám záznam z kamery prenesený do PC USB kľúčom?
Je to vo fomáte DV4 a neviem žiaden taký prehrávač nájsť a stiahnuť. Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    nunenko je offline (nepripojený) nunenko

    prďous, táraj, gágaj nunenko
    DV4 prehráva KMPlayer stiahneš:TU rozbalíš a spustíš KMPlayer.exe a stačí súbor dv4 pretiahnuť (klikneš naň myšou, držíš a ťaháš) do oblasti prehrávača

    sajka18 je offline (nepripojený) sajka18

    som sajka sajka18
    A teraz by som to poprosila po slovensky. To prvé neviem otvoriť v zip a to druhé od nunenko... jednoducho neviem čo s tým mám robiť. Som len amatér, nerozumiem čo sú kodeky a pod. Je to záznam z bezpečnostnej kamery, aj by som to sem vložila keby som vedela ako. Ď

    nunenko je offline (nepripojený) nunenko

    prďous, táraj, gágaj nunenko
    Stiahneš kodek, TU naištaluješ a malo by ti to ísť v Microsoft Windows Media Playery. ten záznam ti prehrá v podstate "hocičo", ak máš ten nainštalovaný správny kodek.

    sthruska je offline (nepripojený) sthruska

    sthruska
    Ak je to záznam z oficiálnej bezpečnostnej kamery, tak by si k nemu nemala mať prístup.
    Ale v každom prípade sa vystríhaj dať to niekomu či niekam.

    sajka18 je offline (nepripojený) sajka18

    som sajka sajka18
    nunenko, ten kodek keď naň kliknem nič sa mi nezobrazí, ale KMPlayer som zvládla, ale po pretiahnutí do prehrávača mi píše akúsi chybu s filtrami, tak ja už neviem. A je to záznam z našej domácej bezp. kamery, hodili nám delobuch za ohradu a trochu horelo. Ďakujem možno ešte niečo vymyslíš.

    sajka18 je offline (nepripojený) sajka18

    som sajka sajka18
    "žiadna kombinácia filtrov sa nedala nájsť na vytvorenie sekvencie" error num: 80040218 tak toto mi napísalo

    KoxXxo je offline (nepripojený) KoxXxo

    KoxXxo
    sajka18 Pozri príspevok
    To prvé neviem otvoriť v zip ...
    Prečo? Nemáš program? TU JE. Ulož, rozzipuj a ideš.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.