Zavrieť

Porady

Ako toto zaúčtovať ?

Plánujem založiť membership stránku, kde ľudia si zaplatia členstvo a potom budú mať prístup k skrytým informáciám na danú dobu. Platbu umožním cez PayPal (podnikateľský účet ) vrátane platieb kartou respektíve prostredníctvom bankového účtu. Problém však je, že budem vedieť maximálne len meno človeka, ktorý si služby zakúpil a nie jeho adresu, takže nebudem môcť si vystaviť na túto prijatú platbu faktúru. Je nejaká možnosť, ako môžem legálne evidovať prijatie týchto platieb ? Ak by som si pýtal adresy ľudí, ktorí sa tam chcú registrovať, tak by to určite nevzbudilo dôveryhodnosť a prišiel by som o časť objednávok, tak hľadám iné riešenie...

Vopred ďakujem za akékoľvek rady...
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    ivanval je offline (nepripojený) ivanval

    ivanval
    Neviem. Teda nikdy som nepríjmal platby na PayPal prostredníctvom platobnej karty, ale adresu mi neukazuje, len meno...

    profesional je offline (nepripojený) profesional

    Ak chcem robit veci lepsie, musim ich robit uplne inak. Ten kto ma pozna vie, ze ja a konvencne myslenie nejdeme prilis dohromady. ...viac profesional
    Na PayPal si vies rozkliknut detaily transakcie a vidis tam udaje o platiacom ako je meno, adresa, atd..
    Takze v tom nevidim vobec ziadny problem.

    profesional je offline (nepripojený) profesional

    Ak chcem robit veci lepsie, musim ich robit uplne inak. Ten kto ma pozna vie, ze ja a konvencne myslenie nejdeme prilis dohromady. ...viac profesional
    Na co ti je bankovy ucet druhej strany?
    To nie je povinny udaj.

    ivanval je offline (nepripojený) ivanval

    ivanval
    Nie bankový účet. Ale, že ako to zaevidovať, keď platia cez bankový účet a tam adresu nemám...

    Ako toto zaúčtovať ?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.