Zavrieť

Porady

Elektronický podpis - dotazník

Dobrý deň,
som študentom 5. ročníka ekonomickej fakulty UMB, píšem diplomovú prácu ohľadom porovnania výhod a nevýhod využívania EP v malých a stredných podnikoch a chcem Vás poprosiť, ktorí si nájdete čas, o vyplnenie anonymného dotazníka. Je to 25 otázok, nezaberie Vám to veľa času, veľmi by ste mi tým pomohli. Stačí kliknúť na link, vyplniť a dať odoslať. Link: https://docs.google.com/spreadsheet/...NHNzaGdmS1E6MQ
Vopred Vám všetkým veľmi pekne ďakujem za pomoc a čas.
Želám Vám krásne a pokojné prežitie Vianočných sviatkov v kruhu najbližších.

Juraj
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

    audítor, účtovník, odborný poradca ...viac KEJKA
    EP máš na mysli EP, alebo ZEP?
    niektoré otázky sú diskutabilné, nejednoznačné, aspoň mne tak pripadajú.

    hjh je offline (nepripojený) hjh

    hjh
    Ďakujem za reakciu. Elektronický podpis mám na mysli ako taký, ak ho používate v styku so štátnou správou, je mi jasné, že sa jedná o ZEP. Ak len s obchodnými partnermi, tak je predpoklad, že používate iba EP. V DP nerozlišujem, či spoločnosti používajú iba EP, alebo ZEP, ale či vôbec používajú v rámci svojho podnikania nejaký elektronický podpis. Ak sa Vám zdajú niektoré otázky diskutabilné a nejednoznačné, ak máte čas, napíšte mi prosím čísla, rád sa na to pozriem, prípadne sa nechám poučiť. Zároveň chcem všetkým, čo mi už poslali vyplnený dotazník veľmi pekne poďakovať.
    Všetko dobré

    Elektronický podpis - dotazník

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.