Zavrieť

Porady

Happy foto - fotoknika

Ahoj, chcem sa spytat, ci niekto nema skusenost s tvorbou knihy v happy foto, konkretne s klipartami. Totiz zacala som v nom robit fotoknihu, pretoze bolo mozne urobit az 240 stran, ale lutujem, ze som ju nerobila v cewe foto. Happy foto ponuka len malicko klipartov a pozadi, ci inych efektov, robi sa v nej aspon podla mna horsie ako v cewe. Ale uz je kniha urobena a chcela by som ju len prizdobit klipartmi. Neviete niekto ci je nejaka moznost dostat tam stiahnute kliparty z internetu. Skusala som to ale ak nie su v jepg. formate tak mi nejdu nacitat a ked su zase v jepg, tak sa stiahnu ako obrazok aj s pozadim. Tak ak sa tu najde niekto kto by mi vedel poradit, budem rada.
Monika
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    nika.sum je offline (nepripojený) nika.sum

    nika.sum
    Dakujem za snahu ale to neriesi co potrebujem. S cewe foto uz mam skusenost, ale tuto fotoknihu mam v Happy foto. Ja len potrebujem vediet ci je mozne este do Happy foto pridat kliparty nove, okrem tych ktore su v programe.
    Naposledy upravil nika.sum : 02.01.12 at 08:31

    nika.sum je offline (nepripojený) nika.sum

    nika.sum
    Dostala som odpoved priamo z Happy foto a zial budem sa musiet uspokojit len s tymi klipartami, kt. su v programe. Takze dalsiu fotoknihu v tom programe urcite robit nebudem. Je to podla mna dost obmedzene.

    kuko1479 je offline (nepripojený) kuko1479

    kuko1479
    A co si takto kliparty ulozit v niakom programe do jpeg ? ja ked robim fotoknihu tak si v photoshope nachystam celu stranu s fotkami aj textami a potom vkladam iba tu ulozenu stranu ako pozadie alebo ako fotku na celu stranu

    nika.sum je offline (nepripojený) nika.sum

    nika.sum
    No uz to pre mna nie je aktualne. Ja velmi tieto veci neovladam a ani nemam akosi cas sa s tym takto hrat. Pri cewe-foto som nemusela nic robit v inom programe a bola som z happy foto dost sklamana a tiez pred nedavnom som tiez robila jednu knihu - zlava na kupon, s ktorou sa tiez dost tazko robila.

    kuko1479 je offline (nepripojený) kuko1479

    kuko1479
    Nuz ja som si v HF. objednal jednu fotoknihu a teda cliparty nevyuzivam (pouzivam cisto cierne pozadie) ale s kvalitou nemozem povedat zeby som bol spokojny na 100% ... napriklad low key cierno biele fotky mali niektore dost silny efekt takzvanej posterizacie a navyse jedna strana ani nebola cela dotlacena (na spodku bol cca 0,5 cm biely pas). ale zase cenovo sa mi zdalo HF v tej dobe "bez konkurencie".

    nika.sum je offline (nepripojený) nika.sum

    nika.sum
    Ja som si dala teraz spravit na nejaku akciu 80 stranovu knihu, vysla ma s postovnym cca 26 EUR. Nie je to take ako v cewe, ale za tie peniaze....Tiez tam nemam kliparty, pozadie biele a nevedela som navolit taky obal aky sa mi pacil, tak ho mam jednofarebny s fotkami, ale co by som chcela za tu sumu...

    Happy foto - fotoknika

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.