Zavrieť

Porady

foto modelky do 18 rokov

Potrebovala by som poradiť s tým aké povolenie treba na zverejnenie fotografií mladej modelky,ak má len 17 rokov. Stačí podpísanú model relases (že môžem zverejňovať a používať fotografie)? Musí to podpísať jej zákonný zástupca? Modelka chce nafotiť aj akt. Neviem či je to vôbec možné( povolené), keď ešte nemá 18. ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    j.s je offline (nepripojený) j.s

    j.s
    Ak je model relases to, že ona (v tomto prípade jej zákonný zástupca - podla zákonu o rodine, kedze je maloleta) ti udelila súhlas, že môžeš zverejňovať a používať jej fotky, myslím, že to stačí.
    Na to aby niekto mohol fotit akty nemusi mat 18 rokov, aspon si to myslim ja (ale aj tu budu mat este prsty zakonni zastupcovia)

    Danila je offline (nepripojený) Danila

    Vylúčený člen Danila
    [quote=j.s]Ak je model relases to, že ona (v tomto prípade jej zákonný zástupca - podla zákonu o rodine, kedze je maloleta) ti udelila súhlas, že môžeš zverejňovať a používať jej fotky, myslím, že to stačí.
    Na to aby niekto mohol fotit akty nemusi mat 18 rokov, aspon si to myslim ja (ale aj tu budu mat este prsty zakonni zastupcovia)[/quote] No ešte šťastie, že je to tak. Maloletej asi treba najskôr pozadku, a keď dospeje, možno zmúdrie. Ak nie, nech teda fotí akty.

    Nika je offline (nepripojený) Nika

    Nika
    j.s
    Ak je model relases to, že ona (v tomto prípade jej zákonný zástupca - podla zákonu o rodine, kedze je maloleta) ti udelila súhlas, že môžeš zverejňovať a používať jej fotky, myslím, že to stačí.
    Na to aby niekto mohol fotit akty nemusi mat 18 rokov, aspon si to myslim ja (ale aj tu budu mat este prsty zakonni zastupcovia)

    Nožík sa mi otvára vo vrecku

    j.s je offline (nepripojený) j.s

    j.s
    Dami myslel som to v dobrom tak sa neurazajte, keby to bola moja dcera priviazem ju doma o radiator a mala by domace vazenie

    Nika je offline (nepripojený) Nika

    Nika
    j.s
    Dami myslel som to v dobrom tak sa neurazajte, keby to bola moja dcera priviazem ju doma o radiator a mala by domace vazenie
    No tak dobre..... . Ja som sa neurazila..... Ale akákoľvek téma "modelky-deti" ma zdvíha zo stoličky...... Keby to bolo v mojej moci, tak za to zatváram.......
    A moje príspevky vymažem, lebo sem nepatria...

    Muška je offline (nepripojený) Muška

    Muška
    Nikuš, prečo by sem nepatrili? Veď je tu určite veľké množstvo matiek dcér. Mali by vedieť na čo si majú dať pozor.

    Danila je offline (nepripojený) Danila

    Vylúčený člen Danila
    j.s
    Dami myslel som to v dobrom tak sa neurazajte, keby to bola moja dcera priviazem ju doma o radiator a mala by domace vazenie
    To vôbec nebola urážka. To tak vždy pôsobím, keď pením nad tými dámami takmer ešte s pamperskami, čo nevedia čo so sebou. O ich mamách radšej pomlčím. A tento príspevok od teba ma potešil. Veľmi.

    Melnick je offline (nepripojený) Melnick

    človek čo opustil Poradu. Melnick
    Ak by sme to vzali gramaticky správne -s medzerou- potom by to tu nemohlo byť.
    Pochopil???

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.