Zavrieť

Porady

dan z motorových vozidiel - variabilný symbol

dobrý den, pripravujem si DPzMV za 2011, snažím sa poskladat si nový variabilný symbol. chcem sa poradit či idem na to správne. takže môj VS 8100992011. je to správne..? a čo špecifický symbol a konštantný symbol? potrebujem ho od 1.1.2012 ??
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

    Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac Zita5
    klatuu Pozri príspevok
    Zdravim, ako mam dat VS ak som auto v roku 2011 pouzival na podn. ucely len od 2.2.2011 ? Ziadne z uvedenych prikladov na drsr.sk sa mi nepozdava. Nie je to cely rok, ani kvartal, ani mesiac

    co by ste dali? 1700 000000 alebo 1700 992011 ?

    vdaka
    http://www.drsr.sk/drsr/slovak/danov...o_dzmv2012.pdf
    Asi ste prehliadli okrem iného ...

    Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

    Mila123
    podáva sa daň z MV za celý rok 2011, tak teda 1700992011

    lota je offline (nepripojený) lota

    lota
    Dobry den,ja by som si chcela overit VS na preddavok za 4Q 2011 VS 1100442011,mám ho správne?
    Dakujem

    nikulik je offline (nepripojený) nikulik

    nikulik
    občasník Pozri príspevok
    pre DzMV platenú na základe riadne v termíne podaného DP je VS začínajúc 1700
    Viac o konštrukcii VS tu http://www.drsr.sk/drsr/slovak/uvitanie/aktuality/a_data/vs_priklady.pdf
    Prosim Vas a tie VS su len tie ktore su uvedene v prilohe,alebo ich je viac?
    Lebo my mame este v januari platit penale na danovy urad, a neviem kde to zahrnut?

    AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

    Som, kto som... AlaNR
    Takže keď iba doplácam rozdiel z daňového priznania (platitli sme preddavky) tak mám VS rovnaký so všetkými?

    1700 99 2011 ?

    klatuu je offline (nepripojený) klatuu

    klatuu
    Zdravim, ako mam dat VS ak som auto v roku 2011 pouzival na podn. ucely len od 2.2.2011 ? Ziadne z uvedenych prikladov na drsr.sk sa mi nepozdava. Nie je to cely rok, ani kvartal, ani mesiac

    co by ste dali? 1700 000000 alebo 1700 992011 ?

    vdaka

    Gong je offline (nepripojený) Gong

    :-) Gong
    ... ak platím cez IB, tak vôbec neuvádzam konštantný symbol, a ked ho zadám bude zle?
    dakujem

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    Gong Pozri príspevok
    ... ak platím cez IB, tak vôbec neuvádzam konštantný symbol, a ked ho zadám bude zle?
    dakujem
    KS už nie je potrebný, tak ho nie je potrebné ani zadávať.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.