Zavrieť

Porady

nadmerné plznutie psa

prosila by som o radu čo mam robiť. Mám fenku čivavy nie je sterilizovaná no v poslednej dobe nadmerne plzne a všade máme samé chlpy.Stále sa škrabe no parazity ako blchy v srsti nemá,nemá ani zapálenú alebo sčervenanú kožu ani žiadne šupinky alebo ranky.Máme aj psíka a ten takéto problémy nemá.Chcela by som vedieť čo môže spôsobovať nadmerné vypadávanie chlpov,či jej treba dať nejaké vitamíny a pod.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Chokma je offline (nepripojený) Chokma

    Chokma
    ja si myslim, ze ma plne analne zlazy. my sme tiez mali tento problem - skriabanie sa, riedenie srsti a kedze parazity a alergiu na kozmetiku sme vylucili, nas veto jej kukol tie zlazy a mala tam toho pozehnane. chudatenko, konecne si vydychla od tolkeho svrbenia a aj srst sa dala opat dokopy. takze k veterinarovi vytlacit zlazy, pripadne zistit inu pricinu. ;-)


    tu je opis inych, ktori mali podobny problem a boli to tie analne vacky:

    http://www.psiadusa.sk/forum/viewtopic.php?f=40&t=4708
    Naposledy upravil Chokma : 02.01.12 at 15:29 Dôvod: pridanie linku

    monika040 je offline (nepripojený) monika040

    monika040
    Môžno pôjde o alergiu, skús jej zmeniť stravu, na porade asi ťažko pomôžeme, to vyrieši veterinár
    a to pĺznutie skús furminátor ja si to bez neho už neviem ani predstaviť

    nadmerné plznutie psa

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.