Zavrieť

Porady

skusenosti s pracou oknarov

Zdravim,

o oknach je tu toho hojne, ale ak je okno kvalitne este nemame vyhrane, pokial firma, ktora ho osadza a muruje je ... nie kvalitna. Moje pokusy o prehladanie porady ohladne istych firiem neskoncili uspechom, preto ak ma niekto cas a pozna (ci uz priamo alebo z pocuteho) tieto firmy, budem citit velku vdaku, ak sa so svojimi skusenostami podelite. Ide o tieto firmy:
1. DD Trade
2. Peter Cik / Tibor Kuklavsky
3. RI Okna
4. Grob Team
5. Flaminger sro
6. Vladimir Bodik, KOMPLET
7. PK Trade
8. AZ House
9. MIPA Okna
10. Rebplast
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    alltracboy je offline (nepripojený) alltracboy

    alltracboy
    skor by som si dohodol dopredu akym sposobom to budu robit, a bol pekne pri nich ci to tak aj robia. Ked vidis ze nieco flakaju, tak hned ziadat napravbu.. ty ich platis a oni maju robit aj ako ty chces. Aby sa ti nestalo ze ti ako mne navtrtaju okna krizom krazom cez ram. A to sa este bojim zmerat okna na poschodi ci su aspon priblizne v rovnakej vzdialenosti od seba.

    mutley je offline (nepripojený) mutley

    mutley
    Okna nam robil pred rokom AZ house, sme spokojni. Oslovila som cca 15 firiem, jedini boli ochotni prist na miesto a poradit, nevyzadovali zalohu ako vsetci ostatni, cenovo boli na chvoste a montáž je v poriadku.

    maped je offline (nepripojený) maped

    maped
    nikde nevidím firmu HSF, čo sa týka kvality - sme nadmieru spokojní. Jedná sa však o to, akých šikovných majú práve tých ľudí, ktorí prídu na montáž.. Ako píšete, ak je okno kvalitné ešte nie je vyhrané. Skúste zistiť komu daná firma montovala a prísť priamo popozerať. Prajem dobrý výber

    skusenosti s pracou oknarov

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.