Zavrieť

Porady

Ako zmením hlas?

Zdravím.
Chcel by som sa spýtať ako zmením hlas cez mikrofón? Myslím , že keď niečo poviem do mikrofónu tak ten, komu to poviem bude počuť úplne iný hlas. Skúšal som MorphVOX, ale nejako mi nefunguje.
Chcem program ktorý spolupracuje s MUMBLE v 1.2.3 - toto je ten základ.
Najlepšie nejaký jednodúchý osvedčený program, kde stačí napríklad zaškrtnúť ikonku "Man" a ono mi hlas premodifikuje do štandardného hlasu pre ikonu "man" ....
Ďakujem.
Usporiadat
Téma je uzavretá.
day day

day je offline (nepripojený) day

fantozi to skusal, celkom sa mu to podarilo , vid film

(prepac nedalo mi)
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
sthruska sthruska

sthruska je offline (nepripojený) sthruska

Nejaký pedofil. Skús zachrípnuť.

Ani mne to nedalo

Len tak zo zvedavosti. Načo to vlastne potrebuješ?
0 0
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

sthruska Pozri príspevok
Nejaký pedofil. Skús zachrípnuť.

Ani mne to nedalo

Len tak zo zvedavosti. Načo to vlastne potrebuješ?
galkofón ?????
0 0
Indeed Indeed

Indeed je offline (nepripojený) Indeed

Zabehni aspoň kilometer, potom vypi asi 1/2 litra nejakej ľadovo vychladenej malinovky, či min. vody.

Hlas sa na ďalší deń zaručene zmení.
0 0
kergulaan kergulaan

kergulaan je offline (nepripojený) kergulaan

alebo gule do zveraku a zatiahnut, hlas sa urcite zmeni.
:>D
0 0
Harendil Harendil

Harendil je offline (nepripojený) Harendil

Jediná užitočná odpoveď
Ale celkom som sa pobavil ..
0 0
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

Harendil Pozri príspevok
Jediná užitočná odpoveď
Ale celkom som sa pobavil ..
použil si zverák????
(nedalo mi... )
0 0
Harendil Harendil

Harendil je offline (nepripojený) Harendil

Misoft, určite to spolupracuje aj s Mumble?
0 0
Harendil Harendil

Harendil je offline (nepripojený) Harendil

použil si zverák????
(nedalo mi... )
nie nepoužil
0 0
nunenko nunenko

nunenko je offline (nepripojený) nunenko

prďous, táraj, gágaj
Kde Kde bolo, tam bolo, bola jedna hôrka a v tej hôrke na samom prostriedku pekná zelená lúčka. Na tej lúčke stál domček a v domčeku bývala koza Lucka s malými kozliatkami.
Keď išla koza Lucka kúpiť mlieko, tak kozliatka zostali doma samé.
Stará koza prikázala kozliatkam:
- Deti moje, neotvárajte nikomu! Iba mne, ak zakričím nesiem vám mliečka. Keď to Lucka prikazovala kozliatkam, prikradol sa vlk a všetko si vypočul.
Kozliatka sa hrali, tancovali až kým zrazu pribehol k dverám vlk a začal kričať:
- Kozliatka, kozliatka, otvorte dvierka, nesiem vám čerstvého mliečka. Kozliatka vlkovi naleteli a skoro ho pustili dnu, no najmladšia Silvia ich v tom zastavila. Naša mamička má tenší hlások. A tak sa vlk vybral ku kováčovi, aby mu ukoval tenšie hrdlo.
Vlk bežal späť k domčeku a začal tenším hlasom spievať:
- Kozliatka, kozliatka, otvorte dvierka, nesiem vám čerstvého mliečka. -Ach veru mi ti neotvoríme, lebo naša mamička ma tenší hlások. Nazlostený vlk bežal ku kováčovi, aby mu ukoval ešte tenšie hrdlo. A tak mu kováč ukoval tenučké hrdlo.
Vlk sa vrátil ku kozliatkam a tenučkým hláskom zvolal :
- Kozliatka, kozliatka, otvorte dvierka, nesiem vám čerstvého mliečka.
- Veru mi ti neotvoríme, ty nie si naša mamička,- povie najstaršia Lenka.
- Ba je to naša mať! – hádali sa kozliatka
- Ba nie – nedalo sa najstaršie
- Ba veru hej!- Len ju pusťme, veď sme už hladné. Kozliatka pribehli k dverám a odomkli ich. Ale tu vopchá hlavu do izby vlk.
Perľaknuté kozliatka sa poskrývali, niektoré na stôl, niektoré zo strachu vyskočilo na pec a iné zasa do pece. Ale nadarmo. Vlk kozliatka kochytal a pohltal. Vlk odišiel a o chvíľu prišla koza Lucka. Ale sa preľakla, keď našla všetko pootvárané. Vojde do domu, hľadá, plače, obzerá sa, ale nikde nikoho. Lucka sa vybrala za susedom Lacom a spolu sa vybrali hľadať vlka. Vlk nebol ešte ďaleko. Lucka a Laco ho dohonili a Lucka ho rohami tak buchla, že bolo hneď po vlkovi. A kozliatka rýchlo vypárala vlkovi z brucha. Šťastie, že boli ešte živé. Naradovaná Lucka si ich odviedla domov. Od tých čias kozliatka mamičku poslúchali a vlkovi nikdy viac neotvárali.


Doba pokročila a vlk sa s vlkom cez softy hlas mutujúci rozprávajú.
<font color="#343131"><span style="font-family: Helvetica">
Naposledy upravil nunenko : 06.01.12 at 10:26
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Harendil
Misoft, určite to spolupracuje aj s Mumble?
Takéto neriešim , skús - uvidíš. Metóda pokus-omyl.
0 0
Harendil Harendil

Harendil je offline (nepripojený) Harendil

Dobrý.
Nadvezujem na tému nižšie. Totiž našiel som si ten Voice Changer , a v ňom mi ten hlas premodifikuje tak, ako si želám ja. Ide o to, že to funguje len v tom programe. Akonáhle som Zapol Mumble, (v 1.2.3), a skúsil si nahrať svoj hlas, zistil som, že sa absolútne nezmenil od normálneho. Teda : zmenil sa len v tom programe ale ináč nefungoval. Na YouTube som hľadal návod, a vraj na to aby som mohol ten zvuk používať aj v iných programoch, musím si v nastaveniach zmeniť štandardný mikrofón High Definition Audio Device, na Microphone Avnex Virtual Audio Device (teda ten Avnex je ten program : AV Voice Changer), a potom aj v Mumbli v Audio Wizarde si nastaviť aby mi to s tým programom spolupracovalo.
Tak som teda šiel normálne Štart-Ovládací panel - Hardwér a zvuk- Zmeniť systémové zvuky- Nahrávanie - : a vypol som ten predošlý mikrák a zapol ten Microphone Avnex Virtual Audio Device, ktorý sa tam zjavil až po nainštalovaní toho programu.
Problém je v tom, že keď mám zapnutý ten pôvodný mikrák, tak v AV VCH to ide ale v Mumbli nie. Lenže ked som zapol ten, tak to nešlo ani v jednom ani v druhom. Niežeby sa môj hlas nezmenil, ale vôbec ho nepočuť, akoby ten mikrák nebol zapnutý. Samozrejme že som ha dal zapnúť. Zapol som ho aj talčítkom na kabli, aj softwérovo v počítači, zhlasnil som ho a stále nič.
Zapol som k tomu aj druhé zariadenie ktore bolo hned pod tým, tiez s prívlastkom Microphone Avnex Virtual Audio Device takze to patrí k tomu programu, názov toho je "MIDI" , ale nemyslím si , že by to bolo podstatné (Len či náhodou).
Myslím , že toto je ten jediný problém ktorý mi stojí v ceste. Ak však zapnem ten mikrák Microphone Avnex Virtual Audio Device, aj v Mumbli mám možnosť, aby s ním spolupracoval, len akosi nepúšťa hlas... (ked som ho nemal zapnutý , tak tam tá možnosť nebola).
Písal som toho dosť, ale dúfam že mi viete niekto poradiť.
0 0
Indeed Indeed

Indeed je offline (nepripojený) Indeed

asi to je len Tvoj problém...

zvukové záznamy prezentované súkr.televiziami, su realizované púšťaním nahrávky zrýchleným alebo spomaleným sposobom
0 0
Harendil Harendil

Harendil je offline (nepripojený) Harendil

Ale tak vieš poradiť alebo nie?
0 0
Indeed Indeed

Indeed je offline (nepripojený) Indeed

NIE

ale pozri si video na You Tube

Parodia na Troju alebo Bitka o Zaľubovu
0 0
Harendil Harendil

Harendil je offline (nepripojený) Harendil

Neviem načo...
Niekto iný, kto by vedel poradiť?
PS : Veď práve pre to to tu dávam, lebo je to Môj problém...
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Hélium dostaneš kúpiť za každým rohom
0 0
Marína Marína

Marína je offline (nepripojený) Marína


Dobre som sa pobavila. Vďaka.
1 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

daj si vybrať krčné mandle
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať