Zavrieť

Porady

Vedel by my niekto poradiť lacnejšieho notára v Tt na spísanie not.zápisnice k bytu?

Vedel by my prosím niekto poradiť lacnejšieho alebo najlacnejšieho notára v Trnave na spísanie notárskej zápisnice ohľadne bytu? alebo poradiť neakú lacnejšiu alternatívu ktorú by akceptovalo mesto aj manželov zmestnávateľ?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    zalobaba je offline (nepripojený) zalobaba

    baba zalobaba
    Otázkou je, či skutočne potrebuješ notársku zápisnicu alebo iba zmluvu/dohodu o niečom.....(nešpecifikovala si čo by vlastne bolo potrebné osvedčovať...), na ktorej by sa overovali podpisy.

    wegamizi je offline (nepripojený) wegamizi

    wegamizi
    Príloha k vyhláške č. 31/1993 Z.z, SADZOBNÍK NA VÝPOČET ODMENY NOTÁRA ZA NOTÁRSKU ČINNOSŤ, tu nie je moc co spekulovat
    No v podstate mne a mojmu manželovy bol pridelený mestký a zároveň firemný byt ale nato aby nám ho odovzdali potrebujeme pre podnik tú notársku zapisnicu ale v podstate tam ide to aby zmestnávatel mohol mojmu manželovy vyplácať príspevok na ten byt a zároveň mal aj potvrdenie o tom že sme vyplatili zábezpeku alebo ako to mám nazvať....Proste já by som potrebovala nájsť neaké lacnejšie riešenie ako je notár lebo nakolko som na MD nieje to velká sranda pre nás vyhodiť za notársku zápisnicu neakých 150 eur alebo viac...

    Vedel by my niekto poradiť lacnejšieho notára v Tt na spísanie not.zápisnice k bytu?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.