Zavrieť

Porady

Vyúčtovacie faktúry za elektrinu

Dobrý deň ! Každý rok pri vyúčtovacích fa. za elektrinu za december mám dilemu, či sa jedná o opravu základu dane a mám ju považovať ako dobropis. Teraz uviedli na fa : za dodanie tovaru a služby 7591.03 €
odpočítané opakované dodanie - 7701,90 €
----------------------------------------------
spolu - 110,87 €
Jedná sa mi hlavne o to, že mi prišla 1/ 2012 a do DPH by som ju dala za 1/2012 ale náklady sa týkali roku 2011 a tie patria do DZPO 2011
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    zazi je offline (nepripojený) zazi

    zazi
    A ešte som zabudla. Tento príspevok sa jedná o faktúry, ktoré prídu s mínusovou poliňožkou. A čo keď mi príde faktúra s takým istým rozpisom, ale máme douhrádzať za nadspotrebu za celý rok ?

    zuzana je offline (nepripojený) zuzana

    zuzana
    Ja celú fa dávam do roku 2011 aj DPH, keďže zdan.plnenie je 31.12.2011.Máš vlastne preplatok a DPH máš na fa v akej sume?

    zazi je offline (nepripojený) zazi

    zazi
    Dph mám potom s mínusom,takže ju musím štátu vrátiť. A ešte mi prišla za 1/2012. A dobropisy dávame do priznania vtedy,kedy dostaneme doklad o oprave

    Vyúčtovacie faktúry za elektrinu

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.