Zavrieť

Porady

Odpredanie motoroveho vozidla sro

Skoncil nam odpis osobneho motoroveho vozidla. Aky je najvyhodnejsi sposob odpredania tohto vozidla ?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    hornak.ebsr je offline (nepripojený) hornak.ebsr

    hornak.ebsr
    Skús upresniť otázku, pretože na to čo sa pýtaš ma napadá iba : nájsť kupcu > spísať kúpno-predajnú zmluvu > vymeniť si auto a peniaze > zaúčtovať predaj.

    jozko1975 je offline (nepripojený) jozko1975

    jozko1975
    hornak.ebsr Pozri príspevok
    Skús upresniť otázku, pretože na to čo sa pýtaš ma napadá iba : nájsť kupcu > spísať kúpno-predajnú zmluvu > vymeniť si auto a peniaze > zaúčtovať predaj.
    No ide mi o to ci mozem to vozidlo odpredat aj povedzme za 1 EUR sebe ako sukromnej osobe. Ci tam je nejaky problem s cenou.

    hornak.ebsr je offline (nepripojený) hornak.ebsr

    hornak.ebsr
    jozko1975 Pozri príspevok
    No ide mi o to ci mozem to vozidlo odpredat aj povedzme za 1 EUR sebe ako sukromnej osobe. Ci tam je nejaky problem s cenou.
    Keby si to chcel mať košer, tak jednoznačne znalecký posudok. Ale môžeš ho predať spoločníkovi, resp. konateľovi za symbolickú cenu, pokiaľ je účtovná hodnota vozidla 0.

    Odpredanie motoroveho vozidla sro

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.