Zavrieť

Porady

Lunárny kalendár

Vážení poraďáci, hľadám človeka, ktorý má praktické, aktuálne a overené skúsenosti z používania LUNÁRNEHO KALENDÁRA v záhradke, za účelom vzájomnej konzultácie a výmeny skúsenosti. V archíve poradne som našla poväčšine informácie stiahnuté z internetu a veľakrát protichodné. Jeden autor (myslím, že meno "banyz") zverejnil zaujímavé informácie, ale nedarí sa mi ho kontaktovať.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

    veronikasad
    Nemám síce záhradku, ale dostala som ako vianočný darček Lunárny kalendár Krásnej panej s publikáciou 2012. V nej sú každý mesiac aj podrobné rady záhradkárom. Skús pozrieť v kníhkupectvách ...
    veronikasad Pozri príspevok
    Nemám síce záhradku, ale dostala som ako vianočný darček Lunárny kalendár Krásnej panej s publikáciou 2012. V nej sú každý mesiac aj podrobné rady záhradkárom. Skús pozrieť v kníhkupectvách ...
    Mám obe publikácie, Lunárny kalendár Krásnej pani s publikáciou 2012, aj Měsíc záhradníkem Krásne paní 2012. Ja som mal záujem o kontakt na osobu, ktorú má skúsenosti v tejto oblasti za účelom vzájomnej konzultácie a získania overených informácií.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.