Zavrieť

Porady

Koho uvádzať na VPD?

Keď SZČO kúpi napr. telefón, benzín, kanc.potreby... za hotové, tak na VPD sa má správne písať "vyplatené komu" - meno SZČO alebo názov tej predajne, kde nakupoval?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Danielle369 je offline (nepripojený) Danielle369

    Danielle369
    Napríklad ( zrejme myslíš v peňažnom denníku ) :

    Orange - nákup mobilu
    Benzina - nákup nafty

    adi11 je offline (nepripojený) adi11

    adi11
    1hugo1 Pozri príspevok
    Nie som moć múdrejší. Niekto robí tak, druhý onak. Ale ako to má podľa zákona správne som sa nedozvedel :-(
    to v zakone nikde tak nenajdes..na VPD vyplatene komu uvadzas osobu ktorej vyplacas z pokladne peniaze predsa, ale moze tam fugurovat aj nazov firmy napr. fa z Metra uhradene v hotovosti

    1hugo1 je offline (nepripojený) 1hugo1

    1hugo1
    Nie, mám na mysli výdavkový poklad. doklad- vyplatené: Jozko Mrkvička, Prešov alebo Mobilcentrum Alfa, s.r.o.

    1hugo1 je offline (nepripojený) 1hugo1

    1hugo1
    Nie som moć múdrejší. Niekto robí tak, druhý onak. Ale ako to má podľa zákona správne som sa nedozvedel :-(

    Katarina je offline (nepripojený) Katarina

    Katarina
    Ja uvádzam na VPD osobu, ktorej peniaze vyplácam on podpisuje, že peniaze prebral, podpis príjemcu. Ak uvedieš vyplatené napr. XY papiernictvo, kto podpíše VPD ako príjemca ?

    adi11 je offline (nepripojený) adi11

    adi11
    Katarina Pozri príspevok
    Ja uvádzam na VPD osobu, ktorej peniaze vyplácam on podpisuje, že peniaze prebral, podpis príjemcu. Ak uvedieš vyplatené napr. XY papiernictvo, kto podpíše VPD ako príjemca ?

    ..moze sa uviest vid priloha..

    pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

    pavol54
    1hugo1 Pozri príspevok
    Nie, mám na mysli výdavkový poklad. doklad- vyplatené: Jozko Mrkvička, Prešov alebo Mobilcentrum Alfa, s.r.o.
    toho kto ti podpíše prevzatie peňazí z pokladne. kto ti podpíše v pokladni prevzatie peňazí? no predsa jožo Mrkvička

    Koho uvádzať na VPD?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.