Zavrieť

Porady

preddavky dane

Zdravím Vás, voľakde som čital, že za 2011 už nie je možnosť v DP z príjmu napočítať zrazenú daň z úrokov / preddavky r.99 DP/- z kapital majetku / VII.oddiel DP-/ napr. stav. sporenie, termin.vklady, a i./ - Je na tom dačo pravdy ?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    MIŠO T Pozri príspevok
    Zdravím Vás, voľakde som čital, že za 2011 už nie je možnosť v DP z príjmu napočítať zrazenú daň z úrokov / preddavky r.99 DP/- z kapital majetku / VII.oddiel DP-/ napr. stav. sporenie, termin.vklady, a i./ - Je na tom dačo pravdy ?
    Áno, je to tak, túto daň už nikto nevráti.

    srska je offline (nepripojený) srska

    srska
    MIŠO T Pozri príspevok
    Zdravím Vás, voľakde som čital, že za 2011 už nie je možnosť v DP z príjmu napočítať zrazenú daň z úrokov / preddavky r.99 DP/- z kapital majetku / VII.oddiel DP-/ napr. stav. sporenie, termin.vklady, a i./ - Je na tom dačo pravdy ?
    pozri poučenie k dpfo-b k časti VII dp alebo fs 13/2011 str 643

    MIŠO T je offline (nepripojený) MIŠO T

    MIŠO T
    vďaka, to už nas ta opica celkom obrala- znížený NZ, nemožnosť odpočtu úrokov, živ.poistení . Čo si ešte na nás nájdu ???/ asi máme vysoku živ.úroveň.

    dubacik je offline (nepripojený) dubacik

    dubacik
    Ešte môže byť aj horšie - nemožnosť dať odvody SZČO do nákladov, vyššie dane, milionárska daň, vždy sa nájde niečo, čo sa dá chudákovi zobrať. Len dokedy budeme ochotný za takýchto podmienok ešte robiť? (Mimochodom, nechápem termínu milionárska daň, ktorá má vraj zdaniť ročný príjem FO nad 33.000 €. Odekedy 1 milión je to isté ako 33.000 ?)

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.