Zavrieť

Porady

Daňové priznanie FO za rok 2011 - Súhrn

Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Prikladám
Základné číselné údaje súvisiace s podaním daňového priznania k dani z príjmov fyzickej osoby za rok 2011.



Poraďáci, ak niečo bude nové na stránke DRSR, prosím Vás, priložte to do tejto témy.Ďakujem .
Usporiadat
Aljok Aljok

Aljok je offline (nepripojený) Aljok

Táto informácia čo prikladám nie je nová - je zo septembra 2011, ale myslím, že sem patrí.

Informácia k úprave výšky zamestnaneckej prémie za zdaňovacie obdobie roku 2011:
http://www.drsr.sk/drsr/slovak/danov...remia_2011.pdf
Naposledy upravil Aljok : 23.01.12 at 19:03
5 0
ellis27 ellis27

ellis27 je offline (nepripojený) ellis27

Nehnutelnost nadobudnuta v I.2011.Som spoluvlastnicka 50% nehnutelnosti som zivnostnik 2.spoluvlastnik ma 50% nehnutelnosti je na mat.dovolenke, byva v inom state.Ako podat dan.priznanie, nehnutelnost je v prenajme od1.5.2011.
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Aljok Pozri príspevok
Zle si ma pochopila. Myslela som to tak, že tá info čo som priložila ja (o zam. prémii) nie je nová, ale že sa aj tak hodí do Tvojej témy.
Jááj fakt som Ťa zle pochopila , prepáč mi
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Prikladám
4 0
jacekova jacekova

jacekova je offline (nepripojený) jacekova

účtovník telom i dušou
dnes pridali na stránku drsr:

Tlačivá k daňovým priznaniam podávaným v mesiaci január 2012 prostredníctvom eTAX a aplikácie eDANE a EZU, a tlačivá ktoré je možné vyplniť, vytlačiť a následne doručiť daňovému úradu osobne alebo zaslať poštou



http://www.drsr.sk/drsr/slovak/uvita...aciva_2012.pdf
7 0
jacekova jacekova

jacekova je offline (nepripojený) jacekova

účtovník telom i dušou
a ešte: Informácia o dostupnosti ostatných tlačív podávaných v roku 2012, čiže všetko ostatné okrem DPH, SV a DzMV bude možné podať až po 8.2.2012.... (ale zatiaľ samozrejme len v tlačenej forme :-(



http://www.drsr.sk/drsr/slovak/uvita...12_ostatne.pdf
8 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
1) Oznamovacia povinnosť fyzických a právnických osôb o uskutočnení úhrad v hotovosti

2) Oznámenie o zdaňovaní úrokov, výhier a iných výnosov plynúcich z vkladov na vkladných knižkách, z peňažných prostriedkov bežných účtov, z účtov stavebných sporiteľov a z vkladových účtov fyzických osôb za zdaňovacie obdobie 2011
14 0
77gabika 77gabika

77gabika je offline (nepripojený) 77gabika

pekny den chcela by som sa opytat ked som bola jeden mesiac prihlasena na urade prace mam aj za ten mesiac podat dan.priznanie?
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

77gabika Pozri príspevok
pekny den chcela by som sa opytat ked som bola jeden mesiac prihlasena na urade prace mam aj za ten mesiac podat dan.priznanie?
čo bolo zvyšných 11 mesiacov ?
0 0
77gabika 77gabika

77gabika je offline (nepripojený) 77gabika

pekny den chcela by som sa opytat ked som bola jeden mesiac prihlasena na urade prace mam aj za ten mesiac podat dan.priznanie?
0 0
77gabika 77gabika

77gabika je offline (nepripojený) 77gabika

to som uz bola zamestnana
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

77gabika Pozri príspevok
to som uz bola zamestnana
Môžeš požiadať zamestnávatela (do 15.2.) o vykonanie ročného zúčtovania dane, alebo si sama podáš DP typu A (do 31.3.)
0 0
77gabika 77gabika

77gabika je offline (nepripojený) 77gabika

to mi spravi zamestnavatel ale ten januar co som bola na urade ci mam za ten mesiac si podat sama alebo to ma zahrnut zamestnavatel do danoveho priznania
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

77gabika Pozri príspevok
to mi spravi zamestnavatel ale ten januar co som bola na urade ci mam za ten mesiac si podat sama alebo to ma zahrnut zamestnavatel do danoveho priznania
RZD ti urobí zamestnávatel, počas evidencie na UP si nemala žiadny zdanitelný príjem (ak si nepracovala na dohodu). Ak bude účtovníčka veľmi naliehať, prines jej z UP potvrdenie o dobe evidencie na UP.
0 0
77gabika 77gabika

77gabika je offline (nepripojený) 77gabika

dakujem a pekny den
0 0
bama17 bama17

bama17 je offline (nepripojený) bama17

dobrý deň,
prosím vás, chcem si overiť informáciu: minulý rok som bola 5 mesiacov zamestnaná, 6 mesiacov na ÚP a 1.12.2011 som začala ako szčo
podávam daňové priznanie typu B? ďakujem vám
0 0
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

áno, ak si mala príjem podľa § 6 ZDP , popr. ak si nemala, tak vykazuješ stratu z podnikania.....ak ani jedno ani druhé , môžeš aj DP FO typ A....
0 0
jacekova jacekova

jacekova je offline (nepripojený) jacekova

účtovník telom i dušou
v tejto téme sa majú dávať novinky z drsr a nie klásť otázky...
1 0
jacekova jacekova

jacekova je offline (nepripojený) jacekova

účtovník telom i dušou
S účinnosťou od 1. 2. 2012 sa úradné hodiny na daňových úradoch, pobočkách a kontaktných miestach menia nasledovne :

Pondelok: 8:00 - 16:00
Utorok: 8:00 - 16:00
Streda: 8:00 - 17:00
Štvrtok: 8:00 - 16:00
Piatok: 8:00 - 14:00

Finančná správa tak plní požiadavku mnohých daňových subjektov posunúť úradné hodiny o hodinu skôr a zároveň zohľadňuje skúsenosti riaditeľov DÚ ktoré ukázali, že úradné hodiny v klientskych zónach DÚ a aj na pobočkách DÚ a kontaktných miestach DÚ sú subjektami po 16.00 hod. využívané minimálne.
7 0
Paula Paula

Paula je offline (nepripojený) Paula

Konečne po mnohých rokoch mám k dispozícii viac, než pondelok a stredu
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať