Zavrieť

Porady

Gmail - nezobrazovať iných príjemcov

Dobrý deň!
Chcem sa spýtať, či je možné v Gmaili možné zrušiť zobrazovanie iných príjemcov. Nikde som takú možnoť nenašla. Niekto mi pošle email, ale pošle ho aj iným osobám, a všetky tieto osoby sa mi zobrazia v pravom hornom rohu, a ja to tam nechcem mať. Je to možné?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

    ivka70
    Kabaka123 Pozri príspevok
    Dobrý deň!
    Chcem sa spýtať, či je možné v Gmaili možné zrušiť zobrazovanie iných príjemcov. Nikde som takú možnoť nenašla. Niekto mi pošle email, ale pošle ho aj iným osobám, a všetky tieto osoby sa mi zobrazia v pravom hornom rohu, a ja to tam nechcem mať. Je to možné?
    To vie ovplyvnit len ten, kto e-mail posiela, musi vsetkych prijemcov dat do skrytej kopie.
    Pokial on da vsetkych prijemcov do prvej kolonky, tak v prijatom maili vidia vsetci vsetkych.
    Rovnako vidia aj tych, ktori su v kopii.
    Len skrytu kopiu nevidia ini.

    Postup od mayara je v pripade, ze posielas mail ty a nechces, aby sa prijemcovia videli navzajom.

    myara je offline (nepripojený) myara

    myara
    je tam tato moznost, treba si kliknut na pridat skrytu kopiu (Bcc), je to hned pod kolonkou komu

    ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

    ivka70
    Kabaka123 Pozri príspevok
    Konečne som našla riešenie... je to jednoduché
    na Karte všeobecné - miniaplikácia ľudia - skryť

    Ale aj tak to nerieší toto - ja keď pošlem email ľuďom, ktorých poznám, a ten ho ďalej pošle ľuďom, ktorých nepoznám, ako zabezpečím, aby tam nefigurovala moja adresa - aby sa nedostala do obehu? Ja keď dostanem preposlaný email s množstvom adries, tak ich zmažem, ale nie každý to robí ako ja.
    Iba tak, ze posielas maily len spolahlivym ludom, ktori vedia, co s tym.
    Pokial taku zaruku nemas, tak kadejake krasne veci posielaj z inej schranky, nie z oficialnej.

    Kabaka123 je offline (nepripojený) Kabaka123

    Kabaka123
    myara Pozri príspevok
    je tam tato moznost, treba si kliknut na pridat skrytu kopiu (Bcc), je to hned pod kolonkou komu
    Ja viem poslať email prijemcom Skrytej kopii.
    Mne ide o to, aby som ja nevidela príjemcov.
    Je logické, že ich vidím, v emaili....
    ale ja ich nechcem vidieť v tom pravom hornom rohu.
    Používam, ešte starý vzhľad, v novom vhzľade je to už možno poriešené, ale mne sa páči viac starý, lebo sa mi zdá prehľadnejší.

    Kabaka123 je offline (nepripojený) Kabaka123

    Kabaka123
    ivka70 Pozri príspevok
    To vie ovplyvnit len ten, kto e-mail posiela, musi vsetkych prijemcov dat do skrytej kopie.
    Pokial on da vsetkych prijemcov do prvej kolonky, tak v prijatom maili vidia vsetci vsetkych.
    Rovnako vidia aj tych, ktori su v kopii.
    Len skrytu kopiu nevidia ini.

    Postup od mayara je v pripade, ze posielas mail ty a nechces, aby sa prijemcovia videli navzajom.
    Tento postup mi je jasný...
    Naposledy upravil Kabaka123 : 23.01.12 at 10:35

    Kabaka123 je offline (nepripojený) Kabaka123

    Kabaka123
    Konečne som našla riešenie... je to jednoduché
    na Karte všeobecné - miniaplikácia ľudia - skryť

    Ale aj tak to nerieší toto - ja keď pošlem email ľuďom, ktorých poznám, a ten ho ďalej pošle ľuďom, ktorých nepoznám, ako zabezpečím, aby tam nefigurovala moja adresa - aby sa nedostala do obehu? Ja keď dostanem preposlaný email s množstvom adries, tak ich zmažem, ale nie každý to robí ako ja.

    kergulaan je offline (nepripojený) kergulaan

    kergulaan
    Kabaka123 Pozri príspevok
    Ale aj tak to nerieší toto - ja keď pošlem email ľuďom, ktorých poznám, a ten ho ďalej pošle ľuďom, ktorých nepoznám, ako zabezpečím, aby tam nefigurovala moja adresa - aby sa nedostala do obehu? Ja keď dostanem preposlaný email s množstvom adries, tak ich zmažem, ale nie každý to robí ako ja.
    Nechapem o co ti ide ved predsa, ked ty posles email ludom A, B, C a clovek B ho forward-ne (posle dalej) ludom E, F, G, tak predsa im sa ukaze ako odosielatel clovek B a ako adresati E, F, G - kde si ty? Alebo sa v niecom mylim?

    Kabaka123 je offline (nepripojený) Kabaka123

    Kabaka123
    kergulaan Pozri príspevok
    Nechapem o co ti ide ved predsa, ked ty posles email ludom A, B, C a clovek B ho forward-ne (posle dalej) ludom E, F, G, tak predsa im sa ukaze ako odosielatel clovek B a ako adresati E, F, G - kde si ty? Alebo sa v niecom mylim?
    Ak som ja X a prepošlem email A,B,C ... a B ho pošle E, F, G a nezmaže predchádzajúce adresy, tak sa tam okrem E, F, G bude nachadzať aj A, C... aj X - teda ja...

    O tom hovorím...

    Gmail - nezobrazovať iných príjemcov

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.