Zavrieť

Porady

Vypovedna lehota po odpracovanych 5 rokoch

Dobry den chcem sa opytat.pracujem vo firme 5 rokov a chcem dat vypoved.Je vypovedna lehota 2 alebo 3 mesiace?Dakujem za odpoved
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    myara je offline (nepripojený) myara

    myara
    § 62 odsek 6 ZP
    Ak výpoveď dáva zamestnanec, ktorého pracovný pomer u zamestnávateľa ku dňu doručenia výpovede trval najmenej jeden rok, výpovedná doba je dva mesiace.

    vemala je offline (nepripojený) vemala

    vemala
    Moja mama pracuje uz viac ako 5 rokov v jednej firme a pred dvoma mesiacmi dala vypoved dvojmesacnu takze by mala robyt do konca januara.No lenze zamestnavatel si este za nu nenasiel nahradu tak jej teraz na konci vravia ze ona ma trojmesacnu vypovednu lehotu.

    Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

    Mila123
    vemala Pozri príspevok
    Moja mama pracuje uz viac ako 5 rokov v jednej firme a pred dvoma mesiacmi dala vypoved dvojmesacnu takze by mala robyt do konca januara.No lenze zamestnavatel si este za nu nenasiel nahradu tak jej teraz na konci vravia ze ona ma trojmesacnu vypovednu lehotu.
    ak podala výpoveď najneskôr 30 11 2011 (má doklad o prebratí) 31 01 2012 bude jej posledný pracovný deň u toho zamestnávateľa......

    vemala je offline (nepripojený) vemala

    vemala
    Dakujem velmi pekne lebo mama uz to tam neznesie a odvtedy co dala vypoved je to este horsie a oni jej dnes chceli nahovorit ze este mesiac.To je inak sila ako ludia dokazu klamat druhych co sa az tak nevyznaju.

    Vypovedna lehota po odpracovanych 5 rokoch

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.