Zavrieť

Porady

Zaradenie do platovej triedy

Dobrý deň, vedel by mi niekto poradiť do ktorej platvej triedy mám byť zaradená? Mám ukončené VŠ štúdium II. stupňa, v r. 2006 som ukončila DPŠ a mám 7 rokov praxe. Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    VitoCorleone je offline (nepripojený) VitoCorleone

    VitoCorleone
    Do platovej triedy kde??? Verejna sprava, statna sprava??? To si hovoris VŠ, ked ani otazku nevies poriadne sformulovat??? Co tak chytit do ruky zakon zakon o verejnej alebo statnej sluzbe a tam mas tabulku s platmi. Kokos, potom to tu tak vsetko vyzera, ked sa ludia ohanaju s diplomom a nevedia ani pohnut zadkom a nieco si pohladat z vlastnej iniciativy.

    eporada je offline (nepripojený) eporada

    eporada
    Z vlastnej iniciatívy mám preštudovaný zákon i tabuľky, len som mala nejaké nejasnosti v zákone.A čo sa týka formulácie - nikto nie je dokonalý.V takomto fóre som prvý krát a očakávala som, že po slušnej otázke dostanem aspoň slušnú reakciu. No ľudia sú všelijakí ... a niektorí možno majú aj "Deň blbec"

    VitoCorleone je offline (nepripojený) VitoCorleone

    VitoCorleone
    Prepac, ale musis sama uznat, ze sa pytas na nieco s cim ti nepomoze nikto ked si tuto otazku napisala neskutocne vseobecne. Rozdiel platov aj tried je pri verejnej a pri statnej sluzbe, takze ak sa budes pytat druhy krat, tak ju specifikuj co najpresnejsie. A ake mas nejasnosti v zakone? A uved aj v ktorom.

    babkamaja je offline (nepripojený) babkamaja

    babkamaja
    Reakcia bola emotívna, ale pravdivá. Pravdepodobne si učiteľ. Je dôležité aké máš štátnice, kedy si skončila VŠ, kedy DPŠ, ktoré predmety učíš a koľko hodín, kedy si nastúpila do školy, teda do zamestnania. Mám sedem rokov praxe a k akému dátumu. Toto všetko je potrebné uvádzať, ak očakávaš fundovanú odpoveď.

    Zaradenie do platovej triedy

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.