Zavrieť

Porady

Nový PC .

Zdravím vás,kúpil som nový počítač,ako je to z offisom ? Je súčasťou že je nainštalovaný v PC,alebo si ho musím sám zháňať.Ďakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    Pokiaľ je v PC - je to tzv. TRIAL verzia predinštalovaná - funkčná cca 15 (niekedy) 30 dní. Potom má veľmi obmedzené možnosti (nemožnosť ukladať súbory, editovať a pod.). Pre plnú funkčnosť je potom potrebné zakúpiť licenciu.
    Odporúčanie: pretože je to len TRIAL (potrebná kúpa - zaplatenie licencie) - odinštalovať a poobzerať sa po FREE variantách - napr. OpenOffice, Libre Office. Zvládnu to isté ako MS Office a sú zdarma.

    fachman je offline (nepripojený) fachman

    fachman
    Mám offis 2000,no keď manželka potrebuje otvoriť stiahnutý dokument-prípravy do školy-je učiteľka,tak kedysi spomínala že open ofis org jej nevedel niečo otvoriť,skúsim ho nainštalovať na nový PC a uvidím čo sa bude diať.
    kamowski skús libreoofice

    doktor23 je offline (nepripojený) doktor23

    právnik - nesporová agenda (nezastupujem na súde, nie som advokát) ...viac doktor23
    nechcem zakladať novú tému, tak sa pripájam ....

    Potrebujem nový počítač do kancelárie, musí byť stabilný, nezamŕzať ..... našiel som niečo takéto ....

    http://www.hej.sk/pocitace-prislusen...-rw-hd-w7-pro/

    vhodné to asi je, len či nemáte ešte nejaký iný nápad v podobnej cenovej relácii ...

    Ďakujem

    doktor23 je offline (nepripojený) doktor23

    právnik - nesporová agenda (nezastupujem na súde, nie som advokát) ...viac doktor23
    btw., sú ešte počítače s XP-kom?

    doktor23 je offline (nepripojený) doktor23

    právnik - nesporová agenda (nezastupujem na súde, nie som advokát) ...viac doktor23
    s meckym som už hovoril cez ss ....... kvôli programom, čo používam

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.