Zavrieť

Porady

Výplata na inom účte

Prajem pekny večer poradaci.
Mám problem, no nie tak ja ale moj otec. Pracuje v CZ, ked pracoval v EW (mal svoj ucet, na ktorý mu chodila vyplata) ked odchadzal do ineho zamestnania zistil ze ma exekuciu na plat, tak poprosil kolegu (co robili spolu v EW, on mu vybavil pracu v kofe) ci by mohla vyplata odchadzat na jeho ucet, on suhlasil a tak vyplata odchadzala na Imov (to je ten kolega) učet. V decembri sa vsak stal problem, Imovi zmrazili učet a ostala tam jak jeho tak otcova vyplata, no nakolko boli sviatky tak otec dal neskoro nove cislo uctu uctovnicke a tak aj vyplata v januari odišla na ten Imov ucet. Chcem sa Vas poradaci opytat ako može moj otec získat peniaze z toho uctu,na učet jeho syna, ktory tiež pracuje v CZ. Dakujem za každu radu.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

    audítor, účtovník, odborný poradca ...viac KEJKA
    kým je účet zmrazený, tak z toho účtu ťažko - nemožné.
    Ako z toho účtu získaval peniaze predtým? Predpokladám, že kolega mu to nosil v hotovosti, či?
    Takže musí to riešiť s kolegom, ktorý má jehp výáplatu.
    ano, kolega mu tu vyplatu potom vytiahol s toho uctu a dal do ruky, a ked je pri ciastke napisane meno mojho otca ani v takom pripade neje nejaka moznost ziskat tieto 2 vyplaty? bavime sa o ciastke medzi nejakymi 25-36 tisicami Kč.dakujem

    KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

    audítor, účtovník, odborný poradca ...viac KEJKA
    lauraanery115 Pozri príspevok
    ano, kolega mu tu vyplatu potom vytiahol s toho uctu a dal do ruky, a ked je pri ciastke napisane meno mojho otca ani v takom pripade neje nejaka moznost ziskat tieto 2 vyplaty? bavime sa o ciastke medzi nejakymi 25-36 tisicami Kč.dakujem
    nie je možné. Kolega má dlhy, len tak pre nič za nič mu účet nezmrazili. Takže dlhy sa vyrovnajú aj z tých otcových peňazí. Kolega musí nájsť iný zdroj, aby sa vyrovnal s tvojím otcom.

    Výplata na inom účte

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.