Zavrieť

Porady

Word 2007 : problém s kopírovaním

Zdravím, pri kopírovaní z webových prehliadačov a vkladaní do Wordu 2007 mi nevloží kopírovanú časť, ale len nejaký čierny štvorček... Neviete prečo ?
word kop.jpg  
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    pistik71 je offline (nepripojený) pistik71

    pistik71
    No zalezi co kopirujes. Text, obrazky, alebo celu stranku? Ak len text, tak vo Worde klikni pravym tlacidlom a daj vlozit ako text. A tiez zalezi z ktoreho web prehliadaca kopirujes.

    Peterkrk je offline (nepripojený) Peterkrk

    Peterkrk
    Kopírujem zvyčajne z IE 8. No vo worde - pravým tlačidlom " vložiť ako text" - takú ponuku tam nemám....
    Tak skús si nainštalovať Mozilu firefox a tú istú stránku alebo text, obrázky z nej skopíruj do wordu a uvidíš či ti bude robiť to isté potom daj vedieť.

    ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

    ivka70
    Ked mas nakopirovane v pamati, das pravym tuk vo Worde a tal pod prilepit su ikonky ... take cierne A-cko znamena vlozit/ponechat len text.

    Peterkrk je offline (nepripojený) Peterkrk

    Peterkrk
    Robí mi to z každého prehliadača ( IE, Opera, Mozilla ). Ivka70 : prepáč, stále neviem čo myslíš, sú tam dva čierne áčka - väčšie a menšie, ani jedno nepomohlo....

    nunenko je offline (nepripojený) nunenko

    prďous, táraj, gágaj nunenko
    Tuším že kopíruješ pdf súbor, ktorý je zle OCR-kovaný, čiže kopíruješ text (nevidíš ho), vidíš len obrázok s textom. Použi napríklad ABBYY Screeanshot Reader a máš po probléme.

    Peterkrk je offline (nepripojený) Peterkrk

    Peterkrk
    Nie, nie - nekopírujem *.pdf...... Robí mi to - aj keď kopírujem napr. Tvoju odpoveď ... Zaujímavé je to, že to robí iba keď prvýkrát otvorím word , no na 5-6 krát to už vloží...

    kergulaan je offline (nepripojený) kergulaan

    kergulaan
    Prosim ta, nedavaj sem jpg subor, ale ten word-ovski do ktoreho si to skopiroval, nech sa mozme pozriet na "original"

    nunenko je offline (nepripojený) nunenko

    prďous, táraj, gágaj nunenko
    Peterkr, to asi nebude Wordom, keď skopíruješ text napr. môj a vložíš ho sem, čo sa ti vloží?
    Naposledy upravil nunenko : 07.02.12 at 10:53

    viktorviktor je offline (nepripojený) viktorviktor

    viktorviktor
    príbúdajú web stránky ktoré sa nedajú kopírovať, najskôr to bolo vo firefoxe, potom pribudla opera a IE, dá sa to kopírovať ale musíš mať inštalované iné programy a aj v tých (v niektorých) ešte pribudnú nejaké písmená či znaky do textu, holt autori sa bránia, niektoré stránky sa dajú kopírovať po zobrazení zdrojového kódu
    nar. tu /pyramidyzdravia.wz.cz/lieciva_sila_pyramid.htm
    Naposledy upravil viktorviktor : 07.02.12 at 12:42
    luigi72 Vies pridat link na jednu taku stranku, z ktorej sa neda kopirovat text a nie je spraveny vo flash-i?

    miramax1 je offline (nepripojený) miramax1

    miramax1
    Ahojte, prosím, poraďte mi, ako mám skopírovať text s obrázkami, aby sa mi v texte zobrazili všetky obrázky.

    Postup kopírovania ovládam, robím to presne tak, ako v minulosti, iba s tým rozdielom, že teraz mi to nefunguje. Skopírujem napr.: recept, v ktorom je postup a ku každému kroku sú aj obrázky. Mne sa však skopíruje iba prvý obrázok a ten istý obrázok sa mi zobrazí aj pri ďalších krokoch, kde má byť iný obrázok.

    Mám Mozillu.

    Ďakujem.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.