Zavrieť

Porady

Plastove okna trojsklo a mriezky

Ahojte. Potreboval by ssom poradit. Chcem si dat na novostavbu okna z 3-skla s okrasnymmi mriezkami.Bolo mi povedane jednym obchodnikom, ze ak sa tie mriezky vsadia do jednej z komor toho okna, strati zmysel mat 3-sklo lebo sa tym tak zhorsia tepelno-izolacne vlastnosti okien, ze su porovnatelne s klasickym dvojsklom. Viete mi to potvrdit alebo vyvratit? Ja chcem trosklo a manzelka chce mriezky. Ak sa to neda zklbit, niekto bude musiet ustupit.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    220870 je offline (nepripojený) 220870

    Remeselník,stavbár. 220870
    Mriežka zvyšuje tepelný prestup,to je pravda.Na druhú stranu je lepšie trojsklo z mriežkou ako dvojsklo z mriežkou.

    alltracboy je offline (nepripojený) alltracboy

    alltracboy
    sa rozhodni ci chces setrit alebo dizajn. Pri dvojskle sa ludom mriezky rosia. Ja mam nieco ako mriezku iba na schodovych dverach..ale vsade trojsklo.

    alltracboy je offline (nepripojený) alltracboy

    alltracboy
    A hodia sa vam tam vobec tie mriezky?.. clovek si nahadze na barak gyce vsetkeho typu a potom lutuje ked vidi ako to vo finale vyzera

    ducho7 je offline (nepripojený) ducho7

    ducho7
    ok, presvedcili ste ma. Nebudu ziadne mriezky. A ak, tak nalepovacie. Aby sa dali kedykolvek dat prec. Este raz dakujem.

    marleau je offline (nepripojený) marleau

    marleau
    ducho7 Pozri príspevok
    ok, presvedcili ste ma. Nebudu ziadne mriezky. A ak, tak nalepovacie. Aby sa dali kedykolvek dat prec. Este raz dakujem.
    Presne tak!Čo má čo žena rozhodovať o technických veciach...

    sencan je offline (nepripojený) sencan

    sencan
    neblaznite žiadne mriečky to uz je out .....plast a mriezka nejdu dokopy - moderny material a klasicky vzhlad ???????? drevene okna 3sklo je OK min Ug 0,7 a menej

    Plastove okna trojsklo a mriezky

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.