Zavrieť

Porady

platove okna

Dobry večer.Aluplast IDEAL 7000-6kom. kovanie MACO, GEALAN 8000-6kom. kovanie Winkhaus Autopilot, SALAMANDER System Desinger 3D kovanie Aubi titan FT poradte prosim
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    7lukino7 je offline (nepripojený) 7lukino7

    7lukino7
    GEALAN odporučam, montujem ich už 4 roky a neni s nimi problem, Sice su trosku drahšie ale su kvalitne Nemecké

    marleau je offline (nepripojený) marleau

    marleau
    7lukino7 Pozri príspevok
    GEALAN odporučam, montujem ich už 4 roky a neni s nimi problem, Sice su trosku drahšie ale su kvalitne Nemecké
    Sú kvalitné,ale že by boli drahšie?Ja som dostal teraz bombovú ponuku na ne.

    fefe30 je offline (nepripojený) fefe30

    fefe30
    Tiež budem mať okná GEALAN 8000, ale kovanie MACO, vchod. dvere hliník(ked tu počujem kolkým plast podfukuje a krivý sa) , cena je oveľa lepšia, v porovnaní so SALAMANDEROM. IDEAL mi príde čísté PL, ten sa so SALAMANDEROM nedá vobec porovnávať.
    dakujem za rady.ale asi sa rozhodnem pre SALAMANDER.predsa ma tri tesnenia ako ostatne.Videl som celu vyrobu a viem co je vo vnutri okna aka hruba vystuha atd.co sa o ostatnych okien povedat neda.vyrobca mi garantuje 100% nemecky profil a bude mi ich aj on montovat

    day je offline (nepripojený) day

    day
    ako zistis ci je profil z D? pozornost venuj rozmerom profilu, vyrobca a typ skla, vsetkym hodnotam U, co sa zda rovnake, nemusi byt

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.