Zavrieť

Porady

Drobné zmeny: Minikomenty TOP temy

admin
Dnes boli nahodné drobné zmeny:

Minikomentáre sa teraz dajú dať ku ktorejkoľvek odpovedi (tlačítko minikomentár) a budú pod danou odpoveďou.
Slúžia na sprehľadnenie témy, aby sme v odpovediach mali odpovede a nie drobné vtipné komenty, ktoré nám nemusia zaberať miesto.
Minikomentáre sú limitované počtom znakov 256, funkciami a zobrazujú sa max. dva, ostatné treba rozbaliť.

TOPtémy boli doplnené o stránkovanie: http://www.porada.sk/topratings.php
Naposledy upravil Richard : 09.02.12 at 15:18
Usporiadat
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Richard to je fakt peknééééééééééé. Len neviem, čo mi povie Buchač, lebo som sa ocitla rovno v jeho príspevku. Á, už je to v poriadku a aj tak sa mi to páči.
Naposledy upravil Melnick : 09.02.12 at 15:55
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

ale mali by sa radiť opačne.....najnovší je hore,podľa mňa logickejšie by bolo,aby najnovší bol dole....človek predsa číta zhora dolu.....
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

súhlasím s tým že najstarší má byť hore
0 0
Richard Richard

Richard je offline (nepripojený) Richard

admin
Zobrazujú sa len posledné dva, takže ak by to bolo radené opačne, tak by svietili len staré a najnovšie by boli skryté (preto to zoradenie), navyše sa tam nemá rozvíjať diskusia, majú to byť len nevýznamné komenty takže takáto nedokonalosť tomu len pomôže...
2 0
Halli Halli

Halli je offline (nepripojený) Halli

júúj , ale smejkovia tam nefungujú , skušala som a eee...a ani upraviť a vymazat to nepojde?
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

Halli Pozri príspevok
júúj , ale smejkovia tam nefungujú , skušala som a eee...a ani upraviť a vymazat to nepojde?
nie,nejde s tým nič....
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..hm...som toto minikomentovanie vyskúšala v kaviarni...a ak k jednému príspevku reagujú dvaja a medzitým traja píšu normálne dlhé príspevky, prebehne jedna strana a treba sa vrátiť, aby sme zistili, či niekto ešte nedodal tretí minikomentár..oni nejdú postupne, ale prišuchnú sa k príspevku, pod ktorým klikneme na "minikomentár"...neviem..nepáči mi...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...a veľký"" príspevok- ide do radu...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..tie minikomentáre by som nechala len v odborných témach...
..v kaviarni , kde hovor ide niekedy dosť rýchlo, sa budeme musieť vracať aj stranu-dve dozadu, aby sme stihli prečítať mini...

..a toto je môj názor...aj skúška...
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

ja teda neviem,ale k čomu to je dobré? Ak to má slúžiť iba na bezvýznamné okomentovanie a nemá to rozvíjať tému,tak to tu ani nemusí byť.
1 0
Richard Richard

Richard je offline (nepripojený) Richard

admin
Práveže to bol pre mňa dôvod zaviesť minikomenty už dávanejšie (ibaže doteraz sa nedali naviazať k príspevku).

Práve tie bezvýznamné komentáre ktoré sú vo veľkých príspevkoch a zavadzajú pri hľadaní odpovede. Je to kompromis, aby sme sa mohli aj pobaviť aj poriešiť. Práve bezvýznamné komentáre sa nemajú tváriť ako odpovede... sú to len neužitočné komentáre ktorých je tu niekedy viac ako užitočných odpovedí...

Ja by som tu takéto typy komentárov najradšej ani nevidel, ale človek si občas poznámku neodpustí, veď si dobre pamätám ako študent som furt vykrikoval blbosti aby som ostatných pobavil a učitelia ma za to zasa mali radi
Naposledy upravil Richard : 09.02.12 at 18:50
0 0
Halli Halli

Halli je offline (nepripojený) Halli

Richard, ale vymazávať by sa mali dať...lebo občas vykríknem /aj napíšem/ niečo fakt "od srdca"...a čo potom, ak to chcem zobrať späť? stava sa mi často, že moje prsty predbehnú hlavu
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

Richard, nedalo by sa zariadiť, aby komentáre, napr. k nemožnosti odoslať súkromnú správu niektorému poraďákovi, boli aj v slovenčine ?
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

veronikasad Pozri príspevok
Richard, nedalo by sa zariadiť, aby komentáre, napr. k nemožnosti odoslať súkromnú správu niektorému poraďákovi, boli aj v slovenčine ?
hm,fakt,prečo sú niektoré veci po anglicky?
0 0
Richard Richard

Richard je offline (nepripojený) Richard

admin
nemate tam krizik na zmazanie? uz by to malo ist

anglinu prelozim
0 0
Halli Halli

Halli je offline (nepripojený) Halli

..vidím ho ale nefunguje, lebo mi vyhodi:

Halli, nemáte prístupové práva k požadovnej stránke. Toto je možné z viacerých dôvodov:
Váš užívateľský účet nemá dostatočné práva na prístu k požadovanej stránke. (napr. chcete písať do uzamknutej časti pre nové príspevky)
Pokúšate sa upraviť príspevok niekoho iného, dostať sa na administrátorské nastavenia, alebo iné výhradné časti Porady?
Ak sa pokúšate poslať príspevok, je možné, že administrátor Vám zrušil toto právo, alebo je Vaša aktivácia v procese.
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

mne to čo halli a ešte
aj toto mi niekedy vypíše
Accept AJAX only!
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

Ivana Š Pozri príspevok
mne to čo halli a ešte
aj toto mi niekedy vypíše
Accept AJAX only!
vidíš ho,Ajaxa,musíš ho akceptovať
0 0
luja5 luja5

luja5 je offline (nepripojený) luja5

Tak najprv sa mi minikomentár ukázal (za príspevkom Halli), potom mi zrazu zmizol. Aj som vyšla z témy a vrátila sa a stále bol zmiznutý ... . Tak som ho napísala znova, zase sa mi ukázal a opäť mi zmizol, vyšla som z témy, vrátila sa, stále nič, vyšla som celkom z Porady, vrátila sa a teraz sú tam obdiva ..... a zmazať mi nejde ani jeden ....
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

Richard Pozri príspevok
nemate tam krizik na zmazanie? uz by to malo ist

anglinu prelozim
krížik mi nefunguje
prelož.......kujéééééééééééém
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať