Zavrieť

Porady

označovanie v dokumente v pdf

Myslím, že všetky dokumenty sa dajú exportovať do formátu pdf. Ja mám takýto jeden exportovaný dokument z účtovného programu. Teda sú tam samé čísla. Potrebovala by som niečo také ako ceruzku, aby som si v tom dokumente mohla pooznačovať pár čísiel. Dá sa to nejako?
Čiže vlastne ide o to, že sa mi to nechce stále tlačiť a potom označovať perom, ceruzkou. Chcela by som si to takto označiť priamo v PC. Ide to alebo chcem nemožné?
Už som sa snažila dať to do skicára, ale tam mi ten pdf formát nejde vložiť.
Téma je uzavretá.
Usporiadať podľa času

nunenko je offline (nepripojený) nunenko

prďous, táraj, gágaj nunenko
Je potrebný program, ktorý umožňuje editovať pdf, napr. Adobe Acrobat Pro, Adobe Reader je len na čítanie pdf.

IvetaH je offline (nepripojený) IvetaH

IvetaH
http://www.pdftoword.com/

tu si môžeš pdf súbor spracovať na wordový. Vložíš len súbor a svoj mail a obratom má prerobený súbor a pekne drží aj formát. Som s tým spokojná a mail nikdy zatiaľ som nemala zneužitý, že 100 reklám. Nič. Parádička.

avalik je offline (nepripojený) avalik

avalik
ja pouzivam Foxit Reader

http://www.foxitsoftware.com/Secure_PDF_Reader/



Naposledy upravil avalik : 11.02.12 at 21:27

IvetaH je offline (nepripojený) IvetaH

IvetaH
Ja si doklady, ktoré chcem komentovať exportujem ako word alebo excel. SW mi dáva viac možností. Ak to robím pre klienta, poznačím čo treba do súboru a potom z neho urobím pdf formát a tak mu to posielam.
Možno to nejako ide, ale mne nie, ale tiež je pravda, že sa moc nesnažím.

psps je offline (nepripojený) psps

psps
To by bola úplná paráda, keby sa mi to dalo exportovať do excelu, ale nejde. Nie je to prvý raz, čo by som si potrebovala urobiť v dokumente poznámky a nemám po ruke tlačiareň. Z väčšiny programov sa dá exportovať len do pdf a nemám na mysli len tie účtovné. Napríklad sa mi občas stane, že mi ktosi pošle dokument, ktorý bol predtým robený v nejakom špecialnom programe, ktorý ja nemám, tak mi ho pošle v pdf. A ja tam nájdem chybu, ktorú potrebujem výrazne označiť napríklad zakrúžkovať a poslať späť. Bolo by to fajn, keby sa to nejako dalo.

označovanie v dokumente v pdf

Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.