Zavrieť

Porady

Umývačka Fagor

Pokazila sa umývačka Fagor VF - 453 IT. Podľa popisu chyby E5 (nenapúšťa sa voda), by som mala vyčistiť filter, sifón a prívodnú hadicu. Všetko som vykonala, všetko je čisté avšak umývačka stále nefunguje. Vodu napustí a ďalej už program nespustí. Ani sa nedá navoliť program. Stále svietia a blikajú kontrolky ako pri poruche E5 - nenapúšťa vodu. Len ona ju ani nevypúšťa. Aj sme vytiahli z elektriky a ani tak sa nespamätala. Neviete, čo s tým ?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    jess je offline (nepripojený) jess

    žienka jess
    Tak som DOPADLA !!! Bol to programátor ako som predpokladala. Nový stojí 250 Eur, tak mi odporučil novú umývačku s čo najdlhšou zárukou. Táto umývačka mala 6 rokov.
    Naposledy upravil jess : 20.02.12 at 09:51

    lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

    lujza.j
    neskúšala si cenknúť nejakému servisákovi, že či by ti nemohol len tak cez telefón niečo odporučiť? možno je to niečo "malé". povedz čo si už urobila, možno ho niečo napadne...

    Manual je offline (nepripojený) Manual

    Manual
    Nám pračka nechcela prať (program sa nespustil) a dôvodom bol slabý tlak vody v potrubí. Nemôže byť aj tu niečo podobné ?

    Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

    Stanislav 1975
    Ak bola kúpená na slovensku a máš ju nejakých 5 rokov, tak už len vyhodiť a kúpiť novú- totiž slovensko je na zozname tzv. C-čkových krajín, kde sa dovážajú výrobky na cca. 4-7 rokov- viac nevydržia- takže aj ked ju opraví niekto, ale o chvílku sa zasa pokazí -preto je lacnejšie kúpiť novú- samozrejme nie na slovensku, lebo vždy kúpiš len odpad, ktorý by západniar nekúpil-preto je najlepšie tieto veci kupovať v reichu...

    jess je offline (nepripojený) jess

    žienka jess
    lujza.j Pozri príspevok
    neskúšala si cenknúť nejakému servisákovi, že či by ti nemohol len tak cez telefón niečo odporučiť? možno je to niečo "malé". povedz čo si už urobila, možno ho niečo napadne...
    Zatiaľ ešte nie, nechcem otravovať cez víkend. Pokazila sa mi včera. Skúsim zajtra brnknúť do serv.strediska Fagor.

    jess je offline (nepripojený) jess

    žienka jess
    Ahoj Janko , to asi nie. Nič sme s tým nerobili. Aj práčka šla včera v pohode. Ráno myčka normálne myla a potom po doumývaní zbytok vody už nevypustila a začala blikať, svietiť a teda hlásila chybu. Vodu som odčerpala ručne, pustila opäť myčku, voda sa napustila, ale program sa nespustil, voda ostala tam a kontrolky stále hlásia chybu.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.