Zavrieť

Porady

umývačka riadu

Kto mi poradí rozhodujem sa či kúpiť umývačku riadu alebo nie ?
Usporiadat
Kuzelnicka Kuzelnicka

Kuzelnicka je offline (nepripojený) Kuzelnicka

som kuzelnik bezneho zivota:))) ...viac
Ja umyvacku nemam ale hned ako budem moct tak si ju urcite kupim, hlavne pre ten konfort.
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
JaDo JaDo

JaDo je offline (nepripojený) JaDo

Podľa mňa je rovnako dôležitá ako práčka. Najmä pri viacčlennej rodine. Ja by som ju uprednostnila pred televízorom.
Dôležitejšia otázka je, aký typ si kúpiť.
0 0
Štefka 64 Štefka 64

Štefka 64 je offline (nepripojený) Štefka 64

Ja mám umývačku už ale 3 - 4 roky, a som spokojná. Neviem si predstaviť, hlavne v nedeľu, keď je viac riadov, stáť pri dreze a umývať. Je to super, vrele odporučujem.
0 0
ormika ormika

ormika je offline (nepripojený) ormika

My sme len dvaja v domácnosti, umývačku mám na 12 súprav, mám ju asi 1,5 mesiaca, ale je to neoceniteľný pomocník v domácnosti. V sobotu umývam raz, v nedeľu raz a v týždni podľa potreby. Oceňujem to, že všetok riad hneď schovám do umývačky a kuchyňu mám upratanú. A je tam veľa ďalších výhod. Takže doporučujem!
0 0
Štefka 64 Štefka 64

Štefka 64 je offline (nepripojený) Štefka 64

Viac ľudí si predstavuje, že umývačka spotrebuje veľa vody. To nie je pravda. Treba takú čo má aspoň tri AAA.
0 0
lorelei lorelei

lorelei je offline (nepripojený) lorelei

Ja tiez cakam na umyvacku riadu, ale este sme tolko nenasetrili, alebo lepsie povedane, stale to ide nikde inde, ti peniaze, ale ja verm, ze este tento rok ju mat budem - aj nahodenu. Urcite setri vodu AAA,oproti umyvaniu rucne a cas a ako tu uz popisali, kuchyna je hned upratana, a masina si svoje spravi sama. Bol tu jeden uryvok, ktory mam v hlave stale: Je to uzastny pocit v nedelu po obede si vylozit nohy a pozriet telku, zatial,co si umyvacka umyje riady. A tohoto sa ja drzim tiez, teda sa budem.
0 0
JankaV. JankaV.

JankaV. je offline (nepripojený) JankaV.

Ahojte. Tak aj ja sa pridám niečo. Tak doteraz mi prišla umývačka ako zbytočnosť. No ale potom ako sa zvyšuje cena energie, vody tak je to podľa mňa rýchlo návratná investícia. Pri výmene kuchyne si ju dáme určite aj my.
0 0
Štefka 64 Štefka 64

Štefka 64 je offline (nepripojený) Štefka 64

Najlepšie je na tom to,že umývačka je technika,ktorú zvládnu aj manželia.( chlapi )
0 0
SusanaP SusanaP

SusanaP je offline (nepripojený) SusanaP

Ja mám doma umývačku, rok som sa na ňu tešila a terorizovala môjho manžela. Ale dočkala som sa. Mám dve malé deti a tak mám aspoň chvíľu čas sadnúť si k internetu a nemusím sa pozerať na neporiadok v kuchyni.
Moja svokra bola dosť skeptická, že či je to tá, kde treba oplachovať taniere. Že vraj viac roboty ako bez nej. Ale teraz uznala, že odkedy máme umývačku, už nevidí u nás na šporáku haldy hrncov a v umývadle tanierov. Ja vždy nakladám rovno do úmyvačky a nenechávam vonku a tak je s tým minimálna práca. Aj manžel to zvláda, dokonca sem-tam aj päťročný syn.
Je to síce elektrika navyše ale spotreba teplej vody ide podľa mňa rapídne dole.
0 0
bunovaa bunovaa

bunovaa je offline (nepripojený) bunovaa

mám umývačku mesiac, super vec, len treba dať pozor na dĺžku programov-je to ťažké, ked sa v tom človek nevyzná, ale aj tak by som už nemenila za ručné.
0 0
Štefka 64 Štefka 64

Štefka 64 je offline (nepripojený) Štefka 64

To chce prax, ale vieš že za tú dobu, čo ona pracuje, ty odpočívaš, alebo piješ kávičku :-))))))))
0 0
cowboyka cowboyka

cowboyka je offline (nepripojený) cowboyka

Ivka64 Pozri príspevok
Kto mi poradí rozhodujem sa či kúpiť umývačku riadu alebo nie ?
ahoj, ja som si kúpila umývačku riadu pred rokom a mala som z ňou len oštaru a tak som sa tešila, že to bude ok - kúpila som tú najkvalitnejšiu, vyšla ma cez 40.000 Sk a po pol roku trápenia a neustáleho reklamovania som ju vrátila späť a povedala som, že mičku nechcem ani len vidieť.
0 0
dubak138 dubak138

dubak138 je offline (nepripojený) dubak138

cowboyka Pozri príspevok
ahoj, ja som si kúpila umývačku riadu pred rokom a mala som z ňou len oštaru a tak som sa tešila, že to bude ok - kúpila som tú najkvalitnejšiu, vyšla ma cez 40.000 Sk a po pol roku trápenia a neustáleho reklamovania som ju vrátila späť a povedala som, že mičku nechcem ani len vidieť.
No to asi tá umývačka musela byť pozlatená ,my sme kúpili za 15 000 sk a bohate stačí sú síce drahšie ale nie všetko drahé musí byť kvalitné
0 0
Štefka 64 Štefka 64

Štefka 64 je offline (nepripojený) Štefka 64

Moja umývačka stála tiež podobne,asi okolo 10 000. Som spokojná. Záleží na tom aké kvalitné čistiace prostriedky sa tam dávajú. Tuto platí, nie všetko lacné je dobré.
0 0
tina1 tina1

tina1 je offline (nepripojený) tina1

Rozhodujem sa pre kupu umyvacky tiez a chcem sa spytat, na co mam prihliadat, aby mala umyvacka, ktore programy a pod. Anergeticka trieda je mi je jasne, ze by mala mat AAA, ale okrem toho gazdinky so skusenosti myslim, ze by rozhodovani kupi novej, mozno by kupili tu istu este raz, pretoze je s nou spokojna, alebo by kupila inu, pretoze jej vyhovuje nieco ine.
0 0
Reprografia Reprografia

Reprografia je offline (nepripojený) Reprografia

My sme kúpili umývačku riadu tiež minulý rok BOSCH za 16 000,- Sk 60 cm šírku. Existujú aj menšie 40 cm, ale tam sa toho veľa nezmestí. A tiež by som už nemenila za ručné umývanie. Ja osobne mám ekzém a aj lekárka odporučila, že by som sa nemala veľmi "máčať" vo vode. A ešte ide aj o úsporu vody. A teraz je to super.
Nechcem robiť reklamu, ale určite by som zašla do predajne TPD, kde sa Vám budú ochotne venovať a poradia (aspoň ja som mala to šťastie). Bola som aj v NAY, stála som pri tých umývačkách, 5 predavači stáli v krúžku a debatovali, nikto si ma nevšímal, tak som odišla. V TPD mi poradili, akú si mám kúpiť, dokonca ktorú neodporúčajú, a musím povedať, že nešlo o peniaze, tú čo mi neodporúčali bola drahšia. Vraj naj na trhu sú BOSCH a Siemens. A čo ma ešte upozorňovali - na hlučnosť. Umývačky riadu majú buď ručné nastavenie "veľkým kolieskom" ako na práčkach, alebo len stlačenie gombíka. Tie na stlačenie príslušného programu sú tichšie, to som si všimla aj v popisoch.
Takže toľko moje názory. Ale určite na 100% áno.
0 0
siza siza

siza je offline (nepripojený) siza

Nevahaj - najma ak mas male deti. Ale kup si rovno na 12 suprav, mensia sa neoplati - nie je tam taka uspora a stale musis nakladat a vykladat. A ak si ju zadovazis, tak si rovno kup dalsiu sadu riadu a priborov, lebo urcite ich budes mat malo - budu spinave v umyvacke.
Ja som povedala, ze prvy spotrebic do noveho domu bude umyvacka. Bola a uz by som si bez nej nevedela predstavit zivot. Hlavne co setri je cas - a ten je v tomto pripade na nezaplatenie. Ja mam casovac, takze si vecer nastavim, aby mi umyvacka zapla v noci (hlucna nie je) a tak setrim aj elektricku energiu.
Moja svokra - zlata to zena, stara skola - naco umyvacka!?!!! A svagor sa nepytal - kedze s tym robil - kupil, doniesol a mojej svokre sa otvorili oci - neda dopustit. Takze uz sme dve, do odporucaju.
Pekny den.
0 0
vasulka vasulka

vasulka je offline (nepripojený) vasulka

mam rada život
Štefka 64 Pozri príspevok
Moja umývačka stála tiež podobne,asi okolo 10 000. Som spokojná. Záleží na tom aké kvalitné čistiace prostriedky sa tam dávajú. Tuto platí, nie všetko lacné je dobré.
čo používaš na umývanie? Ja som kupovala Calgonit 4v1,ale zdá sa mi to drahé.Moja známa k tomu pridáva leštidlo aj soľ,vraj je toho v tabletách málo.Asi je to pravda.Mala krajšie umyté v rovnaké umývačke.Teraz používam prášok na umývanie od AMWAY-Dish Drops automatic. Myslím si že aj ten by potreboval leštidlo aj soľ.Používate ho nekto?
Pekný deň prajem. V.
0 0
mina311 mina311

mina311 je offline (nepripojený) mina311

Pračka, umyvačka a taktiež robotický vysávač!!! To sú moji neoceniteľní pomocníci... bez nich by som strávila pri domácich prácach možno 3x viac času... Určite odporúčam!!! Treba len skúsiť... a hľadať na internete... teraz sú rôzne skúšky spotrebičov... všetko sa dá nájsť...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať