Zavrieť

Porady

umývačka riadu

Kto mi poradí rozhodujem sa či kúpiť umývačku riadu alebo nie ?
Usporiadat
bunovaa bunovaa

bunovaa je offline (nepripojený) bunovaa

už sa tu popísalo o tom dosť, ale aj tak ZNOVA: soľ je nutná v každom prípade, pokiaľ nieje úplne mäkká voda- a to asi nemá hocikto- zistite si u vodárov!!! A leštidlo treba nalievať aj pri tabletách- u niektorých umývačiek sa automaticky dávkovanie vypne pri zapnutí režimu 3v1. A ďalšia vec: tablety nepoužívajte na krátke programy, nemusia sa rozpustiť. Pokiaľ už chcete použiť tabletu tak na dlhý program a navyše pri prášku si sami určíte, kolko ho potrebujete dať. Prajem príjemné a čisté umývanie!!
0 0
tomare tomare

tomare je offline (nepripojený) tomare

Ja mám umývačku 4 roky. Tablety na krátky program nie su vhodné (nerozpustia sa úplne). Ja používam prášok a dávam podľa toho koľko je riadu a ako často umývam.
Dávam riad celý deň do umývačky a spustím časovač na 23.00 hod. napr.
0 0
beba13 beba13

beba13 je offline (nepripojený) beba13

Neviete ake su to tablety 5v1, lebo tu som citala len o 3v1 a 2v1. V metre maju tie 5v1.
0 0
bunovaa bunovaa

bunovaa je offline (nepripojený) bunovaa

ak máš možnosť, treba pozrieť na obale, tam je napísané čo všetko obsahujú, lebo sú aj 7v1
0 0
daria29 daria29

daria29 je offline (nepripojený) daria29

vasulka Pozri príspevok
daria29, prosím ťa ako rozpolíš tabletu? Mne sa to nedarí.Vždy mi vypadne zo stredu gulôčka/Calgonit/.
ja som pisala ze mam tabl bezfosfatove,dvojfazove,tie nemaju gulicku.
0 0
Miriam Paradova Miriam Paradova

Miriam Paradova je offline (nepripojený) Miriam Paradova

Umyvacku urcite, jeto super vec len si treba vybrat tu spravnu. My mame ADG 9966M od Whirlpool so siestym zmyslom tri Acka, a keby som si vyberala znova tak tato to iste nebude. Mame ju cca 4 roky a zatial som ju nedokazala presvedcit, aby sa vedela pouzit program polovicna napln. A ked chcem mat riad naozaj umyty, tak ho vzdy musime oplachnut vopred a pouzit jej siety zmysel - najdlhsi program, ktory tam je.... Takze, co som usetrila na ackach, som preplatila na jej cene a teraz na elektrine... Ale napriek vsetkemu, setri mi vela casu.
0 0
xaxana xaxana

xaxana je offline (nepripojený) xaxana

Ahoj ja osobne umyvacku nemam,ale ma ju svagrina a sestra a su neuveritelne spokojne,tak si ju planujeme kupit tiez.Je to uzasna vec.Setri vodu,cas a ten je v dnesnej uponahlanej dobe najcennejsi.
0 0
bunovaa bunovaa

bunovaa je offline (nepripojený) bunovaa

pri kúpe si musí dať kupujúci sakra pozor na dĺžku programov a teplotu pri nich, len neviem či sa to dá u všetkých typoch zistiť, je to dosť náročné hlavne ked sa ide kupovať prvý krát
0 0
vasulka vasulka

vasulka je offline (nepripojený) vasulka

mam rada život
daria29,prepáč,uniklo mi že máš bezfosfátové tablety.
0 0
Modroocko Modroocko

Modroocko je offline (nepripojený) Modroocko

Nerobím druhým to, čo nechcem, aby robili mne. ...viac
Vôbec nad tým nepremýšľaj a utekaj do obchodu si ju kúpiť. Ešte majú otvorené.
0 0
renata renata

renata je offline (nepripojený) renata

Prihováram sa za kúpu umývačky pokiaľ to finančná stránka dovolí, tiež ju používam asi 4 roky. Čo sa týka tabliet vers.prášok, doporučujem prášok,prikláňam sa k názoru, že tablety ( čím viac v jednom, tým viac lepidla) sú len reklama o niečom akože lepšom a novšom, čo má oblbnúť . Po skúsenostiach známych s upchatými odpadmi v dome z kuchyne smerom do kanalizácie a vyjadrením, že je to z lepidiel, ktorými sú spájané časti tabliet do umývačiek - súhlasím , od viaczložkových tabliet sme upustili. Je to len na vyskúšaní. A ako tu čítam, väčšina súhlasí, že v účinnosti tabliet asi rozdiely nie sú. Ale pozor na tie odpady, tablety sa rozpustia v horúcej vode, ale v odpadoch takáto voda stále neprúdi a lepidlá na seba nachytajú ďalší odpad, čo sa tam spláchne a môže to spôsobiť problém.
0 0
Gabi03 Gabi03

Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

Práve včera dávali na dvojke test ohľadne tabliet do umývačiek. A na moje prekvapenie najlepšie výsledky mal výrobok, ktorý obsahoval 7v1. Pozeral to ešte niekto?
0 0
Kuzelnicka Kuzelnicka

Kuzelnicka je offline (nepripojený) Kuzelnicka

som kuzelnik bezneho zivota:))) ...viac
Gabi03 Pozri príspevok
Práve včera dávali na dvojke test ohľadne tabliet do umývačiek. A na moje prekvapenie najlepšie výsledky mal výrobok, ktorý obsahoval 7v1. Pozeral to ešte niekto?

Testy robili dva, jeden na solo tablety (tusim ze vyhral calgonit classic) a druhy test bol na taketo kombinovane tablety (tam vyhral spominani 7+1).
0 0
bunovaa bunovaa

bunovaa je offline (nepripojený) bunovaa

aj ja som pozerala, ale tiež by som povedala, že prášok je lepší
0 0
Zitulda Zitulda

Zitulda je offline (nepripojený) Zitulda

Štefka 64 Pozri príspevok
Najlepšie je na tom to,že umývačka je technika,ktorú zvládnu aj manželia.( chlapi )
Števka 64
Prosím daj nám typ kde nájsť takého manžela?! Alebo poraď- ako si to dokázala pri svojom manželovi. Ja mám (bielu techniku umývačku už 5 rokov, je to super, ale ani tú techniku kde postačí tanier s príborom vložiť, môj manžel ozajstný technik v mnohých smeroch niekedy nezvláda.
0 0
Karas Milan Karas Milan

Karas Milan je offline (nepripojený) Karas Milan

Zitulda Pozri príspevok
Števka 64
Prosím daj nám typ kde nájsť takého manžela?! Alebo poraď- ako si to dokázala pri svojom manželovi. Ja mám (bielu techniku umývačku už 5 rokov, je to super, ale ani tú techniku kde postačí tanier s príborom vložiť, môj manžel ozajstný technik v mnohých smeroch niekedy nezvláda.

Ahoj Zitka.
Teda už máš vybavenú výnimku na mnohomužstvo. Ale vieš , potom musíš všetkým rovnako zabezpečiť.

Ahoj
Ka Mil
0 0
elaine elaine

elaine je offline (nepripojený) elaine

Je to perfektna vec, mozem potvrdit. akurat drevene veci do nej nepatria!! to ste ani jeden poradak-majitel umyvacej masiny nespomenuli;-)))
0 0
elaine elaine

elaine je offline (nepripojený) elaine

Doporucujem znacky umyvaciek od AEG, alebo BOSCH. Ja mam AEG oko Favorit s 3 umyvacimy lopatami, teda aj na samom vrchu.
BOSCH ma mycie lopaty v tvare "S" so striedavim umyvacim procesom, co je dolezite pri dokonalom umyvani riadu.
0 0
vasulka vasulka

vasulka je offline (nepripojený) vasulka

mam rada život
elaine Pozri príspevok
Je to perfektna vec, mozem potvrdit. akurat drevene veci do nej nepatria!! to ste ani jeden poradak-majitel umyvacej masiny nespomenuli;-)))
Prečo tam nepatrí drevené veci? O nožoch to viem ale toto som nepočula. V.
0 0
Gabi03 Gabi03

Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

vasulka Pozri príspevok
Prečo tam nepatrí drevené veci? O nožoch to viem ale toto som nepočula. V.
Drevo sa rozmočí. A pri vysokých teplotách o to skôr. Podľa mňa to je logické, a tak to netreba spomínať.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať