Zavrieť

Porady

Éponte vo Francuzsku pre jednoducheho obcana

Prijemný den
vopred sa chcem podakovat za akukolvek radu ci link kde by som si mohol nastudovat informacie veduce k idealnemu fungovaniu .
Som pravnicka osoba ktora sa rozhodla podnikat vo francuzsku nezvladnem vsak zabezpecit celu objednavku sam preto som uzavrel zmluvy s fyzickymi osobami.
Mam viacero problemov tykajucich sa dani : v pripade s.r.o. je to zakladny problem lebo musim podla mojich vedomosti uvadzat 20% na fakturach preto lebo som svk s.r.o.No informacie ziskane tu ma nutia na fakturach uvadzat sumu 7,5% preto lebo tu je stavebnictvo zvyhodnene .Ako mam ja teraz postupovat ? ako zabranit napriklad aj tomu dvojitemu zdaneniu ak by som napriklad zaplatil 7,5% tu a neskor by som musel zaplatit aj 20% na svk som pre klientov drahy a nezaujimavi .poznam situaciu kedy ma klient IC DPH vtedy sa to nejako rusi .Som totalne na zaciatku cesty ale mam uz prvy kontrakt a netusim ako nacenovat pripadne dalsie ponuky prosim ak by ste vedeli poradte
s pozdravom Juraj
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!

    Éponte vo Francuzsku pre jednoducheho obcana

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.