Zavrieť

Porady

vytrhnutie zubu v Ba- ihneď

potrebujem vytrhnúť zub, sa mi rozpadol v noci, ibuprofenov v sebe ale 8 a bolesť ako hovado...,moja zubárka je na dovolenke, kto mi to urobí? odporučte-platím na drevo..., aúúúúúúúúúúúúúúú
Usporiadat
tictac7 tictac7

tictac7 je offline (nepripojený) tictac7

ak si v práci, toto máš kúsok - je to rodinný dom

http://www.bielezuby.sk/

...skús tam zavolať

inak musíš vydržať do večera na Drieňovú....
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
ivka70 ivka70

ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

tictac7 Pozri príspevok
ak si v práci, toto máš kúsok - je to rodinný dom

http://www.bielezuby.sk/

...skús tam zavolať

inak musíš vydržať do večera na Drieňovú....
Nemusi ...
ad 1 zubarku ktosi zastupuje
ad 2 pocas dna ju musi osetrit ktorykolvek zubar, je to akutna starostlivost .... (aj keby si hned cely ukon zaplatila)
2 0
tictac7 tictac7

tictac7 je offline (nepripojený) tictac7


...a skús niekoho vytočiť, možno Ťa tak šikovno plesne, že aj sám vyletí

...prepáč, viem, čo to je bolesť zubov (pred Vianocami som mala tú česť stráviť noc a deň na pohotovosti), ale viem, že Ty sa neurazíš
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

ivka70 Pozri príspevok
Nemusi ...
ad 1 zubarku ktosi zastupuje
ad 2 pocas dna ju musi osetrit ktorykolvek zubar, je to akutna starostlivost .... (aj keby si hned cely ukon zaplatila)
no,skúsim ísť k zubárke ktorú má malý- ona je aj pre deti a aj pre dospelých-tak uvidím čo mi povie...-je to kúsok pri dome...
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

tictac7 Pozri príspevok

...a skús niekoho vytočiť, možno Ťa tak šikovno plesne, že aj sám vyletí

...prepáč, viem, čo to je bolesť zubov (pred Vianocami som mala tú česť stráviť noc a deň na pohotovosti), ale viem, že Ty sa neurazíš
mi hovor niečo o bolesti-sa čudujem že som sa tými ibalginmy ešte neotrávil...:-), a nezoberieš to ako brigádu, dám ti 25 eur a kombinačky mám...
0 0
tictac7 tictac7

tictac7 je offline (nepripojený) tictac7

Stanislav 1975 Pozri príspevok
no,skúsim ísť k zubárke ktorú má malý- ona je aj pre deti a aj pre dospelých-tak uvidím čo mi povie...-je to kúsok pri dome...
...tak bež a drž sa
0 0
laurin laurin

laurin je offline (nepripojený) laurin

drzim palce a daj vediet ao si dopadol.
0 0
pasuliatko pasuliatko

pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac
zubná pohotovosť na Drieňovej ulici.
1 0
pasuliatko pasuliatko

pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac
prípadne Stomatochirurgia na Heydukovej ulici
0 0
Fero11 Fero11

Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

Nechcem zakladat novy thread, tak to napisem sem, trocha to aj suvisi z extrakciou ale trocha inou.
Moje zuby cislo 38 a 48 (tkz. zuby mudrosti/hluposti) mi idu tak blbo, ze je ich potrebne odstranit, pretoze sa tlaci do dalsieho zuba a zrejme bude posuvat cely rad. Prerezali sa mi len nedavno, takze je ich ledva vidiet a odstranit sa musia chirurgicky.
Jeden uz mam von. Cital som, ze ceny za chirurgicke odstranenie zuba sa pohybuje okolo 200€ v BA. V inych mensich mestach to je o nieco lacnejsie. Ja som poisteny vo VZP a zakrok ma vysiel na 50€ (trvalo to cca 30min aj s 15 min cakanim na umrtvenie).
Dalsi zub bude troska komplikovanejsie odstranit, pretoze MUDR mi povedal, ze tam sa bude musiet pilit kost (predoslu mi len nejak obvrtali), takze ocakavam aj trocha vyssiu cenu.
Je mozne aby mi preplatila poistovna viac, kde by som sa mohol obratit ? Alebo je to moj problem a musim platit kolko pytaju ?
Ak by som bol zamestnany, tak by mi to az tak nevadilo, ale dat celu davku na extrakciu mi moc nevychadza.
0 0
majka 62 majka 62

majka 62 je offline (nepripojený) majka 62

Zub je už asi vytrhnutý ale keby ešte nebol, môžem odporúčiť http://www.ylux.sk/ , pred Vianocami sme takto zachraňovali kamarátku. Sem zavolala, dobehla a do hodiny bol zub von.
0 0
pasuliatko pasuliatko

pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac
majka 62 Pozri príspevok
Zub je už asi vytrhnutý ale keby ešte nebol, môžem odporúčiť http://www.ylux.sk/ , pred Vianocami sme takto zachraňovali kamarátku. Sem zavolala, dobehla a do hodiny bol zub von.
lenže si nenapísala koľko to stojí,že áno.... tam je to príšerne drahé...viem o tom pracuvisku svoje moja spolužiačka tam bola a tak jej to dodr...,že 2 týždne nemohla ani ústa otvoriť, nie to bože jesť.
druhá spolužiačka niečo podobné ziapal tam po nej, veľmi ju to bolelo to čo robil... takže tam by som neodporúčala...
0 0
Indeed Indeed

Indeed je offline (nepripojený) Indeed

Pri ťahaní zuba zaleží na dvoch veciach

1., sila umrtvenia /druh injekcie a koncentracia znecitlivujúcej látky/
mne medzi sviatkami vytiahli sedmičku, čo je jeden z najväčších zubov a koncentracia znecitlivujucej latky v injekcii bola 46 neviem čoho...
tiež aplikácia umrtvenia priamo ku koreńu zuba , nielen hocikde do ďasna

2. technika ťahania , najlepšie sa zuby ťahajú sposobom akoby do vývrtky, nie aby doktor , doktorka mykala zubom zo strany na stranu.
0 0
Indeed Indeed

Indeed je offline (nepripojený) Indeed

Ináč ako prvú pomoc pri bolestiach zubov som vždy používal Švédske kvapky, nie tie čo nosia z maďarska v 1/2 ltr umelých fľašiach , ale ORIGINÁL Švedske kvapky od Dr. Theissa kupovane v lekárni v sklenených fĺašiach.
To vždy pomože , dať na vatu a priložiť na boĺavý zub, resp.vložiť do diery v zube.
Ono potiaž je v tom, že zuby su nervami prepojené z otorinolaryngologickým aparátom, preto je boľavý zub vždy citlivý na prievan, ktorý podráždi práve cez ucho, preto pomáha aj vata namočena do šv.kvapiek alebo do Alpy vložená na noc do ucha.
1 0
pasuliatko pasuliatko

pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac
čo sa týka injekcie záleží aj na tom či náhodou ne/máš hnis alebo zápal, ak máš smola injekcia nezaberie... ani jedna ani dve ani tri...
0 0
Indeed Indeed

Indeed je offline (nepripojený) Indeed

ale vydrží bolesť za pol minuty a potom už len kĺud....
1 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Takže takto-už je to OK- cez deň som kašlal na to, že možno to nejako prejde( to som celý ja) a ked už večer bolesť fakt ako hovado,a ibalginy som si dával po 3-4 za hodinu tak som sa doplazil na pohotovosť...Pán doktor mi síce troška pripomínal MUDr. Mengeleho,príp. nejaký bývalý zamestnanec bitúnku ale nakoniec mi to vytrhol, naštastie sa nezlomil..., inak so sestričkou sa hľadali, tá tiež ako tá Marfa z Mrázika bola...
Hned som išiel ku kamarátovi a dezinfikoval som to 2 hruštičkami...
platil som 21 eur...
1 0
220870 220870

220870 je offline (nepripojený) 220870

Remeselník,stavbár.
Nabudúce žiadne ibalginy.Na bolesť zuba sa mi 100% osvedčila domovina.Stačí ju podržať pár sekúnd na bolavom zube.
0 0
katarina.j katarina.j

katarina.j je offline (nepripojený) katarina.j

som len človek
No vidíš to, este že ma máš a "vyhnala"som ta na tu pohotovost...s bolestami a opuchnutym licom....som rada, že si sa konečne aj vyspinkal do ružova :-) Fakt dobre, ze si si dal povedat a siel si, lebo keby sa ti odlomil aj ten kusok (ktory sa ti aj kyval) tak by si určite skončil na zubnej chirurgii :-( som veeeeeeelmi rada, že ta uz nič neboliiiiiiii :-)
2 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac


......a kua ......tomu sa hovorí už teda závislosť na nete , na Porade ....

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Takže takto-už je to OK- cez deň som kašlal na to, že možno to nejako prejde( to som celý ja) a ked už večer bolesť fakt ako hovado,a ibalginy som si dával po 3-4 za hodinu tak som sa doplazil na pohotovosť...Pán doktor mi síce troška pripomínal MUDr. Mengeleho,príp. nejaký bývalý zamestnanec bitúnku ale nakoniec mi to vytrhol, naštastie sa nezlomil..., inak so sestričkou sa hľadali, tá tiež ako tá Marfa z Mrázika bola...
Hned som išiel ku kamarátovi a dezinfikoval som to 2 hruštičkami...
platil som 21 eur...
katarina.j Pozri príspevok
No vidíš to, este že ma máš a "vyhnala"som ta na tu pohotovost...s bolestami a opuchnutym licom....som rada, že si sa konečne aj vyspinkal do ružova :-) Fakt dobre, ze si si dal povedat a siel si, lebo keby sa ti odlomil aj ten kusok (ktory sa ti aj kyval) tak by si určite skončil na zubnej chirurgii :-( som veeeeeeelmi rada, že ta uz nič neboliiiiiiii :-)
...pomaly si budú ešte aj lásku cez net vyznávať .......

Idem kuknúť na tému Valentín , snáď sa aj tam niečo nájde .....
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať