Zavrieť

Porady

Vytrhnutý zub

Mám čerstvo vytrhnutý zub. Pod mŕtvym zubom som mal veľa hnisu. Obávam sa komplikácii, aby sa mi to nezapálilo. Kedy si to môžem začať vyplachovať? Je lepšie si to vyplachovať repíkom, alebo kamilkami, alebo to kombinovať? Dokedy si to mám vyplachovať?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

    BXLmiami
    Vyplachovať a vycmukávať by bolo treba začať hned,pokiaľ tam bolo veľa hnisu sú na mieste celkové antibiotiká.Z bylinkovej medicíny môžeš použiť Arnica 9 CH 3x3granule.

    legolas je offline (nepripojený) legolas

    muž legolas
    Mion Pozri príspevok
    Mám čerstvo vytrhnutý zub. Pod mŕtvym zubom som mal veľa hnisu. Obávam sa komplikácii, aby sa mi to nezapálilo. Kedy si to môžem začať vyplachovať? Je lepšie si to vyplachovať repíkom, alebo kamilkami, alebo to kombinovať? Dokedy si to mám vyplachovať?
    Ak by tam boli nejaké komplikácie tak by Ti stomatológ ihneď naordinoval antibiotika, no a výplachy sú najvhodnejšie rumančekom ,nie príliš teplým, a dokedy? to zistíš sám

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    Mne pri"vydlabávaní"zubu lekárka poradila tinktúru zo šalvie,zakúpila som ju v lekárni.Stála okolo 60 sk. Pomohlo, bola som spokojná,rýchlo sa rana zahojila.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.