Zavrieť

Porady

Príbehy, ktoré píše sám život

Rozmýšľala som kam svoj milý zážitok zaradiť, sú tu perličky z účtovnej kancelárie, ale perličky z bežného života, či iných profesií som nenašla, preto som otvorila túto tému.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    ludmilla je offline (nepripojený) ludmilla

    ludmilla
    Včera v práci som jednej 92 ročnej babičke pripravila raňajky , okrem raňajok aj zubné protézy (bez zubov to ide ťažšie), babičku som posadila a zapriala jej dobrú chuť. Odišla som k umývadlu vyhodiť rukavice a umyť si ruky. Keď som odchádzala z izby ešte som naposledy pozrela na babičku a zostala som v nemom úžase . Ona totiž zobrala zbytok masla a marmelády a natrela nimi hornú zubnú protézu a chcela ju zjesť

    ludmilla je offline (nepripojený) ludmilla

    ludmilla
    ... a keďže včera bol plodný deň , poobede som prevzala pacientku (mladúúúú) po gynekologickej operácii a položila som jej otázku či má bolesti a keďže bolesti mala zaujímala ma aj ich intenzita na stupnici od 1 - 10, aby som vedela, čo jej proti bolesti dám. Dievčina sa na mňa pozrela a povedala:"... ako po tvrdom sexe" ... a ja som si ani za ten svet nevedela vybaviť aké silné bolesti sú po tvrdom sexe
    hubatá Opýtaj sa tej 92 ročnej babky: ona si z mládí pamätá že prečo treba mať sladké zuby ......

    alla66 je offline (nepripojený) alla66

    Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac alla66
    ludmilla Pozri príspevok
    Rozmýšľala som kam svoj milý zážitok zaradiť, sú tu perličky z účtovnej kancelárie, ale perličky z bežného života, či iných profesií som nenašla, preto som otvorila túto tému.
    .... pre tých, ktorí nečítali túto tému...http://www.porada.sk/t3894-p22-humor...e-prihody.html

    ludmilla je offline (nepripojený) ludmilla

    ludmilla
    alla66 Pozri príspevok
    .... pre tých, ktorí nečítali túto tému...http://www.porada.sk/t3894-p22-humor...e-prihody.html
    ... ďakujem tú som nečítala, ale možno by sem mohli prísť príbehy všetky aj tie, ktoré nie sú humorné.

    Príbehy, ktoré píše sám život

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.