Zavrieť

Porady

Liečenie pre detičky menej ako 3 ročné

Dobrý deň chcela by som sa spýtať či niekto absolvoval liečenie v dieťatkom ktoré malo okolo 1.5-2 roky??? Naša malá je stále chorá a mame ATB a dozvedela som sa že je nejaké liečenie pre detičky v POlianke ale neviem či Trenčanskej alebo Tatranskej. Viete o tom niekto niečo???? Ďakujem Miša
Usporiadat
Darina1234 Darina1234

Darina1234 je offline (nepripojený) Darina1234

liecebny ustav v dolnom smokovci
1 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
evil151 evil151

evil151 je offline (nepripojený) evil151

a bola si tam??? ak ano ako to tam je a kde to naidem na internete Ďakujem
0 0
Darina1234 Darina1234

Darina1234 je offline (nepripojený) Darina1234

kedze som z popradu, tak info mam o liecbe, ja som tam s mojimi detmi nebola, ale kopec mojich znamych ano, je tam dobra liecba a hlavne dobre kompletne vysetrenia, mozes tam byt aj s malou, uz pobyt na v tatrach je pre chore dieta na dychacie cesty zdravy. najdi si kontakt cez google, detsky liecebny ustav DS.
1 0
evil151 evil151

evil151 je offline (nepripojený) evil151

Ďakujem veľmi pekne za info :-D
0 0
Darina1234 Darina1234

Darina1234 je offline (nepripojený) Darina1234

nemas zac, este som zabudla, vsetko, ale konzultuj so svojim pediatrom.
0 0
evil151 evil151

evil151 je offline (nepripojený) evil151

to ano ideme tamv pondelok tak zháňam info teraz aby som vedela
0 0
terezamaria terezamaria

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena
Darina1234 Pozri príspevok
liecebny ustav v dolnom smokovci
Darinka moje deti v Dolnom Smokovci boli, samozrejme je to už kopa rokov. Starostlivosť bola vynikajúca, vyšetrenia tiež a navyše nebolo treba toľko oblečenia, ako v ostatných liečebných kompexoch / Horný Smokovec, Štrbské Pleso /, takže ani finančne to toľko nevyšlo. A myslím, že Štrbské Pleso už ani nie je.
2 0
evil151 evil151

evil151 je offline (nepripojený) evil151

terezamaria Pozri príspevok
Darinka moje deti v Dolnom Smokovci boli, samozrejme je to už kopa rokov. Starostlivosť bola vynikajúca, vyšetrenia tiež a navyše nebolo treba toľko oblečenia, ako v ostatných liečebných kompexoch / Horný Smokovec, Štrbské Pleso /, takže ani finančne to toľko nevyšlo. A myslím, že Štrbské Pleso už ani nie je.

a myslíte že nás tam pošlú malá má už skoro 3/4 roka problémy so soplíkmy a cca každý 1,5 mesiac máme ATB nakoľko to vždy skončí na prieduškach, alebo kašle ako tuberák :-( ja už jej nechcem dávať ATB
0 0
Darina1234 Darina1234

Darina1234 je offline (nepripojený) Darina1234

nepotrebujes odporucanie, zavolaj tam a dohodnes sa rovno s nimi cez recepciu.
2 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

terezamaria Pozri príspevok
Darinka moje deti v Dolnom Smokovci boli, samozrejme je to už kopa rokov. Starostlivosť bola vynikajúca, vyšetrenia tiež a navyše nebolo treba toľko oblečenia, ako v ostatných liečebných kompexoch / Horný Smokovec, Štrbské Pleso /, takže ani finančne to toľko nevyšlo. A myslím, že Štrbské Pleso už ani nie je.
Štrbské pleso je, len Helios už nie http://bombara.blog.sme.sk/c/230477/...kom-Plese.html
môjmu synovi astmatikovi veľmi kúpele veľmi pomohli
1 0
evil151 evil151

evil151 je offline (nepripojený) evil151

Darina1234 Pozri príspevok
nepotrebujes odporucanie, zavolaj tam a dohodnes sa rovno s nimi cez recepciu.

a kto to hradí???
0 0
Darina1234 Darina1234

Darina1234 je offline (nepripojený) Darina1234

No malej poistovna, ale ty by si si urcite nieco priplacala. je to liecenie , take ako kupele.
0 0
terezamaria terezamaria

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena
Ivana Š Pozri príspevok
Štrbské pleso je, len Helios už nie http://bombara.blog.sme.sk/c/230477/...kom-Plese.html
môjmu synovi astmatikovi veľmi kúpele veľmi pomohli
Ivanka, veď viem, že Štrbské Pleso je , myslela som na liečebné domy na Štrbskom Plese Solisko a Helios, ale ako píšeš, Helios je zrušený a Solisko určite tiež. Je to veľká škoda, boli to výborné liečebne, deťom to moc pomohlo.
2 0
evil151 evil151

evil151 je offline (nepripojený) evil151

Darina1234 Pozri príspevok
No malej poistovna, ale ty by si si urcite nieco priplacala. je to liecenie , take ako kupele.

a to bude koľko lebo som to tam nejako nevedela nájsť koľko pre rodiča na deň
0 0
Darina1234 Darina1234

Darina1234 je offline (nepripojený) Darina1234

to ti presne nepoviem, ale podobne ako v nemocnici, strava + noclah, no nie som si teraz ista, nakolko tvoja mala je vo veku do 3 rokov,
0 0
evil151 evil151

evil151 je offline (nepripojený) evil151

dakujem
0 0
dusansl dusansl

dusansl je offline (nepripojený) dusansl

Milá mamička Míša,
po prečítaní prosby by som sa pokúsil upriamiť Vašu pozornosť na problém, ktorý podľa môjho názoru a skúseností veľmi úzko súvisí s opakujúcou sa chorobnosťou dcérky.
Pôvod tejto opakujúcej sa chorobnosti je celkom prozaický, má značne zníženú imunitu. Jej zdravotný stav nezlepšia aplikované ATB, lebo po dokončení užívania ak ste dobrá pozorovateľka, zistíte , že začala celkovo ne prospievať, objavia sa príznaky plynatosti a riedkej stolice. To ej neklamný znak, že dieťa už začalo trpieť disbakteriózou ktorú spôsobili ATB. V tom momente sa pred ňou otvára bludný kruh.
A upozorňujem Vás na skutočnosť, že podávanie Aktimelu a iných gebuzín jej stav nevyrieši. Viem podať návod , ako zvýšiť jej imunitu. Kontakt cez SS.dusansl
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

terezamaria Pozri príspevok
Darinka moje deti v Dolnom Smokovci boli, samozrejme je to už kopa rokov. Starostlivosť bola vynikajúca, vyšetrenia tiež a navyše nebolo treba toľko oblečenia, ako v ostatných liečebných kompexoch / Horný Smokovec, Štrbské Pleso /, takže ani finančne to toľko nevyšlo. A myslím, že Štrbské Pleso už ani nie je.
Štrbské Pleso je.Akurát sa teraz volá Kempinski.
0 0
Darina1234 Darina1234

Darina1234 je offline (nepripojený) Darina1234

BXLmiami Pozri príspevok
Štrbské Pleso je.Akurát sa teraz volá Kempinski.
No veru neviem, neviem, mne sa zda, ze to nasim detom zobrali, zistim ako to je s tym soliskom,
0 0
bubkoch bubkoch

bubkoch je offline (nepripojený) bubkoch

pre male deti su urcene kúpele Lučivná (za Svitom) ... moje male tam boli ked mali 4r a 2,5r ...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať