Zavrieť

Porady

Dataservis....vyplnovanie ankiet

Ahojte,chcem sa poradit,ci niekto nema skusenosti s touto firmou.Nasla som na nete inzerat,vyplnovanie ankiet cez internet za mensie financne odmeny.Hm?podvod?som dost...pesimisticka v tychto veciach
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

    lujza.j
    Retuska Pozri príspevok
    Ahojte,chcem sa poradit,ci niekto nema skusenosti s touto firmou.Nasla som na nete inzerat,vyplnovanie ankiet cez internet za mensie financne odmeny.Hm?podvod?som dost...pesimisticka v tychto veciach
    a k čomu to je dobre? pre tie fin. odmeny, to je čo-koľko?

    jahoszmsk je offline (nepripojený) jahoszmsk

    jahoszmsk
    Ja osobne vyplnujem ankety len na dvoch strankach, ale za odmenu su body, ktore potom vymenis za kupony do AB kozmetika alebo Matinus.

    misstka je offline (nepripojený) misstka

    misstka
    ja mám s nimi dobré skúsenosti, raz mi už odmenu vyplatili, ide o serioznu firmu, takže nemyslím že by mal byť aj teraz problém

    misstka je offline (nepripojený) misstka

    misstka
    akurát neviem, či terajšiu anketu ešte vyplníš, lebo už je spustená tuším od štvrtka a zjavne sa im prihlásilo dosť ľudí, lebo pol hodiny p spustení im padala stránka, čo tam mali prihlásených toľko ľudí. ale za registráciu nič nedáš, občas bývajú takéto ankety, tak nabudúce budeš aspoň vedieť,ja som prvýkrát vyplnila jednu anketu tuším v novembri a teraz dalšiu.
    misstka nie, neplatí nič

    jahoszmsk je offline (nepripojený) jahoszmsk

    jahoszmsk
    Ved sa zaregistruj a vyskusaj, ale aky dlhy je ten dotaznik ked davaju za jeden 5€.
    misstka zhruba do 30 minút sa dá vyplniť

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.