Zavrieť

Porady

stravné lístky/cestovné náhrady

ahojte,

prosím vás o radu: ako je to vlastne s poskytovaním stravných lístkov resp. cestovných náhrad ? ak je pracovník na služobnej ceste nedáva sa mu stravný lístok, ale cestovná náhrada podľa vyplneného cesťáku ? ak použije služobné auto tak si doň vypisuje len stravné... ktoré je na rok 2012, doba 5-12 hodín 3,8EUR ... vďaka za radu
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

    ivka70
    Zavisi od dlzky odpracovania prac. casu na pracovisku.
    Ak je na pracovisku viac ako 4 hodiny, ma narok na stravny listok, ak je na SC dlhsie ako 5 hodin, ma narok na stravne (diety).
    Ak nema na SC ine vydavky, pri pouziti sluz. auta vypisuje len stravne.

    kremienok76 je offline (nepripojený) kremienok76

    kremienok76
    Zavisi od dlzky odpracovania prac. casu na pracovisku.
    Ak je na pracovisku viac ako 4 hodiny, ma narok na stravny listok, ak je na SC dlhsie ako 5 hodin, ma narok na stravne (diety).
    Ak nema na SC ine vydavky, pri pouziti sluz. auta vypisuje len stravne.[/QUOTE]

    ďakujem .... a vyplatenie môžem urobiť buď len sumou z CP vo výplate, alebo vyplatím priamo z pokladne na 512-ku ?

    stravné lístky/cestovné náhrady

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.