Zavrieť

Porady

PORADA mi prirástla k srdcu, alebo ja jej ?

človek čo opustil Poradu.
Neveríte ? Dnes som už trikrát musela surovo vypnúť PC, keď som ju chcela opustiť Spustiť sa dá, ale pri odoslaní, alebo oprave príspevku zamrzne, celá stránka sa chveje ( sa nečudujem, veď je zamrznutá )potom odmrzne, ale zatvoriť sa nedá, iba odpojením PC zo siete. Tak uvažujem, že či to nie je preto, lebo sa so mnou nevie rozlúčiť a prirástla som jej k srdcu, alebo ona mne?


A teraz vážne: poraďte prosím, čím to môže byť ? Žeby vírus ?

Ďakujem.
Usporiadat
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...prebehnúť ccleanerom, skontrolovať antivirák, očistiť spybotom a potom nastaviť mozilu ...hlavne vyčistiť registre..alebo zavolať nejakého dobrého kamoša, nech na to kukne...
(a doporučujem povysávať odvnútra, z vlastnej skúsenosti viem, že môj pc sa vždy pohne, keď ho povysávam..vážne
11 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

A urob to v Safe móde (to "odvšivenie" PC), bez pripojenia k sieti. V Safe móde si daj len základné spustenie a prečisti CCleanerom, antivirákom, antimalware, všetko čo nájde - pošli do čerta (ta het!)
5 0
Gapo Gapo

Gapo je offline (nepripojený) Gapo

Ja? Muž.
Ja som omylom nabehol na poradu cez FF a čudoval som sa čo sa mi zase s tým PC stalo, odkedy používam pochromovaný google nemám problém.
0 0
marleau marleau

marleau je offline (nepripojený) marleau

Žeby "poraďácka" závislosť?
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Zasa som bola zamrznutá, preto reagujem až teraz. Problémy nastali po stiahnutí KROS - áckej demoverzie na vypĺňanie DP.
A kto za to môže ? Finančná správa, pretože nezabezpečila na stránke DRSR už dávno možnosť odosielania DP.
Alebo, žeby o tom nevedeli, že aj tento rok musia podnikatelia podávať daňové priznania? Začínam tomu veriť, že sa to dozvedeli minulý týždeň.
Dúfam, že odošlem príspevok pred zamrznutím. Asi sa dám na výrobu zmrzliny, skúsenosti s mrazením už mám, len neviem, aká by išla najlepšie na odbyt.
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

To je tak- začína to prihlásením na poradu, potom ju máš rád, potom si na nej závislý, potom ju nenávidíš a nakoniec vyhoríš a vykašleš sa na celú poradu- každý z nas tu raz s poradou skončí...
dojdu všetky nápady, už človek nepocíti taký zvláštny príjemný pocit trémy- otočí sa pár ľudí a je koniec filmu...-ja už tiež cítim že tu na porade pomaly ale isto zomieram...,už ma to nebaví tak ako volakedy...
Naposledy upravil Stanislav 1975 : 22.02.12 at 20:53
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

Melnick Pozri príspevok
Zasa som bola zamrznutá, preto reagujem až teraz. Problémy nastali po stiahnutí KROS - áckej demoverzie na vypĺňanie DP.
A kto za to môže ? Finančná správa, pretože nezabezpečila na stránke DRSR už dávno možnosť odosielania DP.
Alebo, žeby o tom nevedeli, že aj tento rok musia podnikatelia podávať daňové priznania? Začínam tomu veriť, že sa to dozvedeli minulý týždeň.
Dúfam, že odošlem príspevok pred zamrznutím. Asi sa dám na výrobu zmrzliny, skúsenosti s mrazením už mám, len neviem, aká by išla najlepšie na odbyt.
hm, "šlapú" ako tak len dve aplikácie. ostatné je .......
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
misoft Pozri príspevok
A urob to v Safe móde (to "odvšivenie" PC), bez pripojenia k sieti. V Safe móde si daj len základné spustenie a prečisti CCleanerom, antivirákom, antimalware, všetko čo nájde - pošli do čerta (ta het!)
misoft a nemáš cestu na stred Slovenska? Aj ku vlaku by som Ťa prišla čakať.
0 0
Indeed Indeed

Indeed je offline (nepripojený) Indeed

Ja používam vylučne len Firefox a nič mi nemrzne...

Ak dlho surfujem po stránkach tak niekedy mi vypiše, že "server not found", ale mne to nevadí, to je pre mňa signal, že už dosť..

Ked reštartujem počítač potom beží všetko normálne, skušal som napr. mať otvorené dve okná naraz, tiež spúšťat Internet nie priamo z Mobile Conect ale kliknutim na ikonku Mozilla, tam je ina uvodná stránka,
že vraj má to niečo spoločné z "cookies" ak je tam tých cookies veĺa , tak vtedy sa preruší spojenie počítača k serveru..

nerozumiem tomu, som len BU

no tento fakt mi nebránim používať net.
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Tak a mám problém aj s NB a pripisujem to tiež demoverzii od KROS-u . Ako keby mi nestačil jeden problém, ja idi..ka som ho musela stiahnuť aj tam. A to čo mám teraz popísané na obrazovke mi vyráža dych.
Prečo v období daňových priznaní sa mi musí vždy niečo pod..ať.
Misooooooft , kde síííííííííííííííí - pomóóóóóóc . Idem nočným rýchlikom do Michaloviec.
0 0
ewita888 ewita888

ewita888 je offline (nepripojený) ewita888

Majka, skús ten kros vymazať..
1 0
Vlado40 Vlado40

Vlado40 je offline (nepripojený) Vlado40

Zajtra si stiahnem a nainštalujem ten program od Krosu na DP.
0 0
220870 220870

220870 je offline (nepripojený) 220870

Remeselník,stavbár.
Ja som mal tiež problém s mozilou.Stiahol som si googla ten mi moc nepasoval teraz fičím na Opere.Mozila mi blbla vždy keď sa aktualizoval adobe shockware(dnes sa ten programík pýtal či sa môže aktualizovať poslal som ho kade-tade) tak nejak sa to volá.
Ak môžem odporučiť Opera je super,jednoduchá a hlavne neblbne.Mozilla je už strašne moc prešpekulovaná.Odporúčam Firefox/pomocník prehliadča firefox /skontrolovať zásuvné moduly / aktualizovať.
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

Vlado40 Pozri príspevok
Zajtra si stiahnem a nainštalujem ten program od Krosu na DP.
Vlado, ten bezplatný SW od Krosu sa nejako "bije" aj s iným účtovnými SW ako má Majka (melnick). Problémy sú aj v PC, ak je nainštalovaný účtovný SW MRP a POHODA.
0 0
Vlado40 Vlado40

Vlado40 je offline (nepripojený) Vlado40

Tento program Pohoda Start
http://www.stormware.sk/ke-stazeni/
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

Vlado40 Pozri príspevok
Tento program Pohoda Start
http://www.stormware.sk/ke-stazeni/
Pri ostrom MRP-čku to inej poraďáčke tiež zblblo ... Ja mám KROS (ostrý) + DATALOCK, tam nie sú žiadne problémy.
0 0
Vlado40 Vlado40

Vlado40 je offline (nepripojený) Vlado40

Blbne to na XP alebo WIN7 ?
0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

Stanislav 1975 Pozri príspevok
To je tak- začína to prihlásením na poradu, potom ju máš rád, potom si na nej závislý, potom ju nenávidíš a nakoniec vyhoríš a vykašleš sa na celú poradu- každý z nas tu raz s poradou skončí...
dojdu všetky nápady, už človek nepocíti taký zvláštny príjemný pocit trémy- otočí sa pár ľudí a je koniec filmu...-ja už tiež cítim že tu na porade pomaly ale isto zomieram...,už ma to nebaví tak ako volakedy...
Stanko, a keď už? Čo si budeš priať? Zakopať, spáliť, zmraziť?
0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

Melnick Pozri príspevok
Zasa som bola zamrznutá, preto reagujem až teraz. Problémy nastali po stiahnutí KROS - áckej demoverzie na vypĺňanie DP.
A kto za to môže ? Finančná správa, pretože nezabezpečila na stránke DRSR už dávno možnosť odosielania DP.
Alebo, žeby o tom nevedeli, že aj tento rok musia podnikatelia podávať daňové priznania? Začínam tomu veriť, že sa to dozvedeli minulý týždeň.
Dúfam, že odošlem príspevok pred zamrznutím. Asi sa dám na výrobu zmrzliny, skúsenosti s mrazením už mám, len neviem, aká by išla najlepšie na odbyt.
Že by oriešková s hrozienkami? Hrozné, čo už všetko zamrzne, aj keď už nemrzne.
0 0
Tamila Tamila

Tamila je offline (nepripojený) Tamila

Pri MRP to narobilo problémy mne. Mám XP.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať