Zavrieť

Porady

Reklamácia tovaru

Dobrý deň prajem!Neviem či som tému zaradil do správnej skupiny,ak nie prepáčte mi, ak áno prosím o radu.Reklamoval som zimné tenisky a požadoval som od predávajúceho vrátenie kúpnej ceny,ktorú mi odmietol vyplatiť s odôvodnením,že on peniaze nevracia,že mi vystaví reklamačný list a za 30 dní aby som sa prišiel informovať ako reklamácia dopadla.Neviem čo si môžem dovoliť v zmysle reklamačného poriadku a či predávajúci postupoval správne.Resp.. ktorá právna úprava o tomto pojednáva ak by mol možný link.
Za ochotu veľmi pekne ďakujem!!!
kopretinka google nepoznáš?
Téma je uzavretá.
Usporiadať podľa času

misoft je offline (nepripojený) misoft

misoft
Reklamoval som zimné tenisky a požadoval som od predávajúceho vrátenie kúpnej ceny,ktorú mi odmietol vyplatiť s odôvodnením,že on peniaze nevracia,že mi vystaví reklamačný list a za 30 dní aby som sa prišiel informovať ako reklamácia dopadla.Neviem čo si môžem dovoliť v zmysle reklamačného poriadku a či predávajúci postupoval správne. Postupoval správne!
http://www.pravaspotrebitela.sk/inde...hures&itemid=9
http://portal.gov.sk/Portal/sk/Defau...ID=39&aid=1652

Tu máš linky.

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

kopretinka
kozlíček,ak sa ti nepáči moja odpoveď,tak to napíš sem a NEOBŤAŽUJ MA SÚKROMNÝMI SPRÁVAMI !!!
Naposledy upravil kopretinka : 24.02.12 at 13:26

kozlíček je offline (nepripojený) kozlíček

kozlíček
kopretinka Pozri príspevok
kozlíček,ak sa ti nepáči moja odpoveď,tak to napíš sem a NEOBŤAŽUJ MA SÚKROMNÝMI SPRÁVAMI !!!
kopretinka ,to nebola odpoveď,to bol prejav tvojej drzosti a je to jedno či to napíšem sem,alebo tebe do ss aj tak to čítaš aj tak.No ak sa ti viac páči,že niekto skritizuje tvoju drzosť,tak ti to ​NAPÍŠEM AJ SEM!!!

misoft je offline (nepripojený) misoft

misoft
kozlíček
Ale - šak sa nerozčuľuj - poďakovala za mňa (sranda - mám už hovorkyňu - kua - som ja teda osobnosť).

Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.