Zavrieť

Porady

Stihací strojček

Dobrý večer.

Mám taký problém - kúpil som si v Nay strihací strojček Rowenta s keramickými nožmi a pri strihaní dlhších vlasov, cca 5cm, strojček ako keby vôbec nestrihal - nestíhal rezať vlasy aj pri úplne pomalom posuve. Starý lacný strihací strojček Philips s oceľovými nožmi s tým nemá absolútne žiadny problém.
Bol som to reklamovať v termíne do 14 dní s tým, že keramické čepele vôbec nestrihajú ako klasické oceľové a tým pádom pri dlhších vlasoch neplní strojček svoju funkciu a nie som s ním vôbec spokojný.
Požadoval som výmenu za iný s doplatkom.
Údajne sa na tovar osobnej hygieny nevzťahuje klasická záruka a zvlášť, keď už bol použitý ( inak sa to odskúšať nedá ) a tvárili sa, že sa s tým nedá nič robiť.
Keď som po krátkom neúspešnom presviedčaní požadoval vyjadrenie k problému - na papieri s pečiatkou a podpisom, navrhli mi, aby som to reklamoval ako chybu, na čo som nakoniec pristúpil.
Pýtam sa:
- je to v súlade s mojimi právami, že nemusia vyhovieť mojej požiadavke na výmenu ?
- aké mám možnosti ( okrem kontaktovania výrobcu ) pri neuznaní reklamácie ?

Dá sa normálnym spôsobom dosiahnuť, aby strojček zobrali späť ?

Ďakujem
Naposledy upravil Falcon666 : 24.02.12 at 20:42 Dôvod: doplnok
Téma je uzavretá.
Usporiadať podľa času

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
...hm .....lidičky .....bacha .....

Falcon strieľa neužitočné hlava - nehlava ........čo už , keď mu strojček zvaný STÍHAČKA jeho hlavu neokosila ...

...ozaj Falco .....inak nie je problém si nájsť aj príslušné ...

Údajne sa na tovar osobnej hygieny nevzťahuje klasická záruka a zvlášť, keď už bol použitý ( inak sa to odskúšať nedá ) a tvárili sa, že sa s tým nedá nič robiť.
Dokonca nie že ÚDAJNE , ale je to holý fakt .......ono je potrebné aj čítať občas .....capisci ???????

Výmena tovaru do 14 dní v predajni NAY Elektrodom

Tovar zakúpený v kamenných predajniach NAY Elektrodom si môžete v lehote 14 dní od zakúpenia vymeniť za iný bez udania dôvodu nasledovne:
Prineste do ktorejkoľvek predajne doklad o zaplatení, záručný list, návod spolu s kompletným a nepoužívaným tovarom zabaleným v originálnom obale vrátane fólií a polystyrénu.
Táto služba platí v prípade, ak ste si nepotvrdili záručný list do 14 dní. Výnimku tvorí veľká biela technika, ako sú chladničky, práčky a sušičky bielizne, umývačky riadu.
Za tento tovar si môžete vybrať iný v minimálnej hodnote vymieňaného tovaru. Ak si vyberiete drahší, rozdiel doplatíte.
V prípade, ak si neviete tovar na výmenu okamžite vybrať, ponúkame vám možnosť výmeny za Darčekový poukaz v hodnote tovaru, s ktorým máte 1 rok času na rozhodnutie, alebo ním môžete urobiť radosť niekomu blízkemu.
Výmena tovaru sa nevzťahuje na výrobky osobnej hygieny, ako sú holiace strojčeky, epilátory, strihače vlasov, zubné kefky, masážne stroje a pod.
Detailné informácie nájdete v Reklamačnom poriadku.
http://www.nay.sk/vymena-tovaru-do-14-dni/t-203/

Falcon666

Re: Stihací strojček
Ďakujem za hodnotné odpovede.....
....máš za čo ............či .....??????

Hlasovalo 4 pouzivatelov

Užitočné (3)
lujza.j, kopretinka, Halli
Nevhodné (1)
2

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

kopretinka
som vám tie neužitočné vykompenzovala,nech je sranda som zvedavá,či aj mne dá neužitočné
lujza.j hlavne že on vie písať....
Halli ..a v piatok večer a takú ťažkú tému

pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac pasuliatko
a čo to má so zdravím?!

Halli je offline (nepripojený) Halli

Halli
pasuliatko Pozri príspevok
a čo to má so zdravím?!
no čo? fffšak je to na šľaktrafenie keď tu nemôžeš normálne niečo reklamovať.

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
..názov témy
Stihací strojček
...nuž reku , že jaká to stíhačka ....žeby v NAY predávali ...

F-16 Fighting Falcon ...

Halli Buchi ta to riadny "strojčok"
Stefan2005 ... a má poriadne "pichliače"

Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.