Zavrieť

Porady

AKO KUPOVAŤ HOLIACI STROJČEK

Milí Páni obraciam sa hlavne na Vás ako na pánov tvorstva :-)) ako mám postupovať pri kúpe holiaceho strojčeka? na čo si treba dať pozor, a ktoré su najkvalitnejšie? Vie niekto odporučiť nejaký link na túto tému ? Cenovo by sa to malo pohybovať tak okolo 5000,-Sk ............ Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    hron je offline (nepripojený) hron

    hron
    Moje najlepsie skusenosti su s philipsshave, rozhodne kotucove, najmenej tri, plus zastrihovaci modul. kupoval som za nejakych cca 2000,- sk, s cenami to netreba prehanat.

    brm je offline (nepripojený) brm

    živnostník brm
    terry
    Milí Páni obraciam sa hlavne na Vás ako na pánov tvorstva :-)) ako mám postupovať pri kúpe holiaceho strojčeka? na čo si treba dať pozor, a ktoré su najkvalitnejšie? Vie niekto odporučiť nejaký link na túto tému ? Cenovo by sa to malo pohybovať tak okolo 5000,-Sk ............ Ďakujem
    hm, to záleží od toho, či si ty budeš holiť strnisko na ksichte, alebo tvoja frajerka nohy...

    hron je offline (nepripojený) hron

    hron
    karkulka
    hm, to záleží od toho, či si ty budeš holiť strnisko na ksichte, alebo tvoja frajerka nohy...
    ehmmm, tak kto je tu vlastne panom tvorstva?

    účtovník 007 je offline (nepripojený) účtovník 007

    To by som aj ja chcela občas vedieť. ...viac účtovník 007
    karkulka
    hm, to záleží od toho, či si ty budeš holiť strnisko na ksichte, alebo tvoja frajerka nohy...
    Predpokladám, že "terry" je žena a chce svojmu milému kúpiť holiaci strojček. Preto zadala otázku. Ja neviem poradiť, ale "karkulka" Tvoja odpoveď bola trochu drsná. Aj keď naozaj záleží, čo sa bude s tým strojčekom holiť....

    hron je offline (nepripojený) hron

    hron
    bepo
    Ak je terry žena tak karkulkina odpoveď bola nielen drsná ale aj vtipná
    Elementarna logika mi hovori, ze na holenie zenskych noh sa nikdy nikto nebude pytat panov tvorstva. Tolko som uz zo zakladov zivota pochopil.
    Este mam nejasno v otazke kto teda je panom tvorstva.

    AKO KUPOVAŤ HOLIACI STROJČEK

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.