Zavrieť

Porady

Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

    Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac Rozalka
    grammatika Pozri príspevok
    Dá sa napr. aj na drsr - elektronická komunikácia - pdf a fdf podklady - podklady pre vytváranie fdf súborov a sú tam tlačivá platné.
    Len Ti nesčítavajú riadky -som ich ručne zrátavala (ale nejako mi to neprekážalo)
    Ja som si pomohla takto: na E-dane som si vyplnila DPPO za rok 2010 (nič tam nie je nové, len X, či bolo pridelené číslo) a potom som si to vytlačila a do pdf 2011 doplnila.
    marians super nápad, hneď zajtra to vyskúšam

    Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

    Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac Rozalka
    Ice dive Pozri príspevok
    mam na teba jeden dotaz, ja mam omegu aj s licenciou od krosu - spravím DPPO a nejde mi spraviť export do pfd... stale mi vypisuje: Cannot open file: "C/omega/reporty/PDF/tlac.fdf" no a na hotline krosu mi velmi poradit nevdeli, mam nainstalovany aj adobe reader ostatne pdfka mi funguju, len toto dp nie... nevieš v čom to môže byť...?
    možno ti chýba súbor *.fdf

    Stefan2005 je offline (nepripojený) Stefan2005

    ! Stefan2005
    Ice dive Pozri príspevok
    mam na teba jeden dotaz, ja mam omegu aj s licenciou od krosu - spravím DPPO a nejde mi spraviť export do pfd... stale mi vypisuje: Cannot open file: "C/omega/reporty/PDF/tlac.fdf" no a na hotline krosu mi velmi poradit nevdeli, mam nainstalovany aj adobe reader ostatne pdfka mi funguju, len toto dp nie... nevieš v čom to môže byť...?
    ... skús sa pozrieť do manuálu: http://www.kros.sk/tmp/asset_cache/l...ov_emailom.pdf
    Ice dive Vďaka za tip, problém bol v prepojení s Adobe readerom... cez nastavenia...

    Stefan2005 je offline (nepripojený) Stefan2005

    ! Stefan2005
    Ing. Pavol Zúber Pozri príspevok
    Prosím vás v tých tlačivách DPPO na stránke www.pp.sk sa mi nedá písať do okienka hlavná prevažná činnosť. Dopisujete to tam ručne?
    keď iná možnosť nie, tak áno...
    ale v tlačivách, ktoré pripla Rozalka v téme http://www.porada.sk/t177688-poznamk...ml#post1999271
    v príspevku 265 možno editovať a toto okienko

    erikaha je offline (nepripojený) erikaha

    erikaha
    Ja som dnes robila DPFO typ A za rok 2011 ručne - do tlačiva z Dú, na stránke DRSR v aplikácii dane , žiaľ tlačivá na vypĺňanie za rok 2011 ešte nie sú, aspoň som ich nenašla.

    Ice dive je offline (nepripojený) Ice dive

    Ice dive
    mizu24 Pozri príspevok
    skús si stiahnuť z Krosu Alfu, využívam každý rok... móc dobré
    písali tu aj o www.synet.sk
    mam na teba jeden dotaz, ja mam omegu aj s licenciou od krosu - spravím DPPO a nejde mi spraviť export do pfd... stale mi vypisuje: Cannot open file: "C/omega/reporty/PDF/tlac.fdf" no a na hotline krosu mi velmi poradit nevdeli, mam nainstalovany aj adobe reader ostatne pdfka mi funguju, len toto dp nie... nevieš v čom to môže byť...?
    cathyc skús si stiahnuť najnovšiu verziu z netu. Už by to malo byť opravené. Robilo to aj pri DPH a už nerobí. DPPO som ešte neskúšala.

    mizu24 je offline (nepripojený) mizu24

    mizu24
    Ice dive Pozri príspevok
    mam na teba jeden dotaz, ja mam omegu aj s licenciou od krosu - spravím DPPO a nejde mi spraviť export do pfd... stale mi vypisuje: Cannot open file: "C/omega/reporty/PDF/tlac.fdf" no a na hotline krosu mi velmi poradit nevdeli, mam nainstalovany aj adobe reader ostatne pdfka mi funguju, len toto dp nie... nevieš v čom to môže byť...?
    tak to netuším....

    jeso je offline (nepripojený) jeso

    jeso
    aj ja som jedna z tých, čo čakajú na spustenie portálu DrSr , kde sa dajú vypĺňať DP PO + prílohy ... po včerajšom pozeraní večerných správ TV neviem či sa toho dočkám ... mám program PU od TP Soft a ten DP PO nerobí ... nemám chuť robiť to ručne ... dá sa niekde na internete vypĺňať DP PO - neviem nič nájsť ... dík za rady

    grammatika je offline (nepripojený) grammatika

    grammatika
    Dá sa napr. aj na drsr - elektronická komunikácia - pdf a fdf podklady - podklady pre vytváranie fdf súborov a sú tam tlačivá platné.
    Len Ti nesčítavajú riadky -som ich ručne zrátavala (ale nejako mi to neprekážalo)

    tuta je offline (nepripojený) tuta

    tuta
    jeso Pozri príspevok
    aj ja som jedna z tých, čo čakajú na spustenie portálu DrSr , kde sa dajú vypĺňať DP PO + prílohy ... po včerajšom pozeraní večerných správ TV neviem či sa toho dočkám ... mám program PU od TP Soft a ten DP PO nerobí ... nemám chuť robiť to ručne ... dá sa niekde na internete vypĺňať DP PO - neviem nič nájsť ... dík za rady
    skús vyššie spomínaný www.synet.sk

    zk24 je offline (nepripojený) zk24

    zk24
    jeso Pozri príspevok
    aj ja som jedna z tých, čo čakajú na spustenie portálu DrSr , kde sa dajú vypĺňať DP PO + prílohy ... po včerajšom pozeraní večerných správ TV neviem či sa toho dočkám ... mám program PU od TP Soft a ten DP PO nerobí ... nemám chuť robiť to ručne ... dá sa niekde na internete vypĺňať DP PO - neviem nič nájsť ... dík za rady
    na stránke drsr.sk písu ze od vcera spojazdnili v EZU DPPO

    lolo100 je offline (nepripojený) lolo100

    lolo100
    Prípadne www.pp.sk (poradca podnikateľa) napravo sú tlačivá a formuláre zdarma (ale tiež su neprepočítavacie).

    Stefan2005 je offline (nepripojený) Stefan2005

    ! Stefan2005
    jeso Pozri príspevok
    na www.synet.sk sa dajú robiť len DP FO - A, B, ja potrebujem DP PO ...
    neviem, čo presne zháňaš, ale tú sú editovateľné tlačivá aj pre PO včítane výkazov...

    http://www.pp.sk/1532/Tlaciva-na-stiahnutie_33893.aspx

    (preberali sme to v téme. http://www.porada.sk/t187241-poznamk...ml#post1990583 )

    Dašena O. je offline (nepripojený) Dašena O.

    živnostníčka-účtov. Dašena O.
    na stránke synet to ide, ale neviem kde sa dajú vymazať údaje, keď si chcem nahrať nové DP

    zk24 je offline (nepripojený) zk24

    zk24
    jeso Pozri príspevok
    na www.synet.sk sa dajú robiť len DP FO - A, B,

    ja potrebujem DP PO ...

    EZU - drsr.sk spustilo vraj DPPO. Je to tam od dnes vyhodené na titulke
    Prosím vás v tých tlačivách DPPO na stránke www.pp.sk sa mi nedá písať do okienka hlavná prevažná činnosť. Dopisujete to tam ručne?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.