Zavrieť

Porady

SK NACE pre rozpčtára stavebných prác

ospravedlňujem sa za opakovanú tému ,ale už neviem ako si mám pomôcť . Potrebujem SK Nace pre rozpočtára stavebných prác ak niekto viete prosím pomôžte DP mám už týždeň hotové a s týmto tu maturujem . Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Katy a R je offline (nepripojený) Katy a R

    Katy a R
    Ak si myslíš, že je to skôr služba ... 71129.
    Ale skôr si myslím že 43990 iba čo narobili bolenie hlavy (hlavne v stavebníctve )

    Melnick je offline (nepripojený) Melnick

    človek čo opustil Poradu. Melnick
    HEČER Pozri príspevok
    ospravedlňujem sa za opakovanú tému ,ale už neviem ako si mám pomôcť . Potrebujem SK Nace pre rozpočtára stavebných prác ak niekto viete prosím pomôžte DP mám už týždeň hotové a s týmto tu maturujem . Ďakujem
    HEČER, mám opačný problém. Svoje SK NACE viem, ale s tým DP je to horšie

    Teraz vážne: skúsil si si vyhľadať na tejto stránke http://www.statistics.sk/pls/wregis/dotaz
    SK NACE podľa IČO ?

    HEČER je offline (nepripojený) HEČER

    HEČER
    Ja som to skúšala aj na tej adrese ,ktorú uvádzaš ,vyhľadala som sa podľa IČA ale dalo mi tam tú činnosť , ktorú nerobím ,ale mám ju v ŽL. A keď si rozkliknem riadok kde je písaná prevažujúca činnosť tak rozpočty stavebných prác neviem ktoré číslo by tak mohlo byť. Podľa stavebníctva to patrí do prípravy stavieb - projekt nasledne nacenenie objektu . Som z toh na nervy .

    SK NACE pre rozpčtára stavebných prác

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.