Zavrieť

Porady

Skúsenosti Nokia C6-01

Onedlho mi končí viazanosť, tak sa zamýšľam nad novým mobilom. Už som skúšala HTC, Samsung, ale nepodarilo sa mi s nimi skamarátiť . Doteraz som mala dlhšie iba Nokiu, som zvyknutá na jej ovládanie, nechcela by som skúšať zase niečo nové. Mobil používam len na volanie, občas SMS, a občas internet. Čítala som aj recenzie na internete, tam sa pre moje potreby javil ako dostačujúci. Potešili by ma osobné skúsenosti, klady a zápory. Ďakujem za názory.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    alla66 je offline (nepripojený) alla66

    Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac alla66
    Žabinka Pozri príspevok
    ..... len moje deti ohŕňajú nad tým mobilom nosom, tak som chcela dáke skúsenosti z praxe.
    Konkrétne nad čím ohŕňajú nos?
    Všetky Nokie sú na jedno kopyto.
    Táto má jednoduché ovládanie, dobré recenzie, iba cena je kapánek vysoká....ešte Ťa namotajú na predražený paušál... neviem, neviem....

    U žiadneho operátora nevidím Nokia C6-01 v ponuke

    Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

    Žabinka
    Muška Pozri príspevok
    Žabinka,
    možno Ti pomôže toto:
    http://www.fony.sk/clanky/1211-
    Jéj, Muši, ahoj. Toto mám už preštudované, len moje deti ohŕňajú nad tým mobilom nosom, tak som chcela dáke skúsenosti z praxe.
    misoft Ohŕňajú? Tak nech sú rady, že majú aspoň toto - môže byť, že nebudú mať žiadny

    Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

    Žabinka
    Mne končí viazanosť v máji, tak sa zatiaľ rozhliadam. Dovtedy ju možno budú mať... A práve to mi vyhovuje, že Nokie sú na jedno kopyto, a majú jednoduché ovládanie, na moje používanie nepotrebujem mať žiadne špeciálne funkcie.

    Skúsenosti Nokia C6-01

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.