Zavrieť

Porady

Wi-Fi karta

chcel by som sa poradiť, mame doma dva počitače ale druhý počitač nemamé pripojený cez kabel ale len cez Wi-Fi kartu a konkretne ide o ASUS USB-N10 www.alza.sk ... , lenže signál raz je velmi dobrý a potom horší a aňi nie 10.metrov je od seba vziadelný konkretný počitač a Wi-Fi router.chcel by som niečo rychlejšie aby som nemal problem či pri stahovaňi alebo hlavne pri internete a prehliadani web.stranok.chcel by som vedieť skusenosťi čo je najlepšie či kupiť bezdrotový sieťový adaptér s anténou alebo niečo ako USB Wifi výkonnú anténu, neviem presne čo by bolo najlepšie.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    mecky je offline (nepripojený) mecky

    mecky
    Andrej89 Pozri príspevok
    napisal som v texte druhý počitač, čiže teda ide o PC
    vela ludi to nerozlisuje

    tak radsej nieco do PCI
    http://www.alza.sk/tp-link-tl-wn350gd-d185163.htm

    Andrej89 je offline (nepripojený) Andrej89

    Andrej89
    a je to zaručená vec že to bude mať najlepší signal ? a toto neňi niečo najlešie na trhu: http://pc.bazos.sk/inzerat/13634683/...esiel-nova.php ? lebo ohladne tohto sa nevyznam a nechcem kupovať a skusať veci, čo bude najlepšie.

    mecky je offline (nepripojený) mecky

    mecky
    na to musi stacit, signal bude urcite lepsi ako s tym asusom,
    inak nieje tam v okoli viacej wifi sieti (rusenie)? ide signal cez steny?

    vyhodit 60eur za tamtu srandu je volovina

    Andrej89 je offline (nepripojený) Andrej89

    Andrej89
    no to si myslim aj Ja že za 60€ to je volovina kupovať.
    su tu ešte 4 wi-fi siete a je len odelenou jednou stenou obyvačka kde je Počitač (modem+wi-fi router) a druhy počitač takže okolo 10m a počitače su uplné nové nemaju aňi pol roka a tam ide všetko perfetktne a na druhom o dosť pomalšie.

    mecky je offline (nepripojený) mecky

    mecky
    tak stiahnut inssider a pozriet ci niektora z tych dalsich wifi nieje na rovnakom kanali ako vasa (hodit sem obrazok by bolo idealne)
    http://www.metageek.net/products/inssider/

    Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

    Fero11
    Andrej89 Pozri príspevok
    chcel....chcel by som niečo rychlejšie aby som nemal problem či pri stahovaňi alebo hlavne pri internete a prehliadani web.stranok.chcel by som vedieť skusenosťi čo je najlepšie či kupiť bezdrotový sieťový adaptér s anténou alebo niečo ako USB Wifi výkonnú anténu, neviem presne čo by bolo najlepšie.
    Najlepsie, najrychlejsie, najkvalitnejsie a najstabilnejsie by bolo keby si si kupil utp kabel a PC s routrom prepojil tym kablom
    1m kablu = cca 0,3€ + 2x RJ45 0,4€

    mecky je offline (nepripojený) mecky

    mecky
    ktora je tvoja? ak na 6 kanali tak, zmen v administracii routra kanal na 9 popripade mozes vyskusat 1

    Andrej89 je offline (nepripojený) Andrej89

    Andrej89
    kde to prosim ta možem zmeniť ? myslim tu administracii routra , lebo nikdy som take niečo nerobil, tak nie že tam niečo zle nastavim, radšej sa opytam.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.