Zavrieť

Porady

rakovina prostaty

dnes som sa dozvedela velmi smutnu spravu-moj ujo ma rakovinu prostaty.
sme z toho vsetci sokovani,prosim vsetkych ktori s tymto maju skusenosti,ci by mi neodporucili nieco co im pomohlo,myslim daku alternativnu liecbu,byliny,diety....skratka nieco co este okrem beznej liecby vyskusali a zabralo.samozrejme ze ma nasadenu liecbu.al vsetci dobre vieme,ze takito pacienti musia siahnut po vsetkych dostupnych prostriedkoch.
viem ze je tu tema na onkologicke ochorenia,ale mna zaujima hlavne toto.konkretne,prostata.
ujo oslavil v januari 50-tku,vtedy este nik netusil,ze je chory.dakujem za kazdu radu.
Naposledy upravil Dav : 01.03.12 at 10:55
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

    Stanislav 1975
    osky Pozri príspevok
    dnes som sa dozvedela velmi smutnu spravu-moj ujo ma rakovinu prostaty.
    sme z toho vsetci sokovani,prosim vsetkych ktori s tymto maju skusenosti,ci by mi neodporucili nieco co im pomohlo,myslim daku alternativnu liecbu,byliny,diety....skratka nieco co este okrem beznej liecby vyskusali a zabralo.samozrejme ze ma nasadenu liecbu.al vsetci dobre vieme,ze takito pacienti musia siahnut po vsetkych dostupnych prostriedkoch.
    viem ze je tu tema na onkologicke ochorenia,ale mna zaujima hlavne toto.konkretne,prostata.
    ujo oslavil v januari 50-tku,vtedy este nik netusil,ze je chory.dakujem za kazdu radu.
    Inak troška ťa možno poteším- rakovina prostaty je jedno z najviac vyliečiteľných nádorových ochorení- je tam fakt velká šanca na vyliečenie- ja osobne poznám 3 ludí čo to mali( tiež cca.50-tnici) a všetci traja sa z toho dostali...

    Hlasovalo 7 pouzivatelov

    Užitočné (7)
    lujza.j, akeber, arizona, osky, terezamaria, 2009, majka 62
    7

    E15 je offline (nepripojený) E15

    E15
    www.jurkovic.sk. Môj otec sa u pána doktora liečil rok a teraz 5 rokov nemá žiadne problémy a výsledky perfektné.

    petermikuláš je offline (nepripojený) petermikuláš

    petermikuláš
    nech ihneď prestane jesť všetko sladké. Nádorové bunky majú veľmi radi cukor v akejkoľvek podobe a je to ich základná strava. Ak nebude cukor, nebudú mať čo "papať " pre svoju výživu, nebudú sa tak rýchlo rozmnožovať, budú slabšie a imunitný systém si o to skôr s nimi poradí. Pozor aj na mnohé ovocie, ktoré obsahuje veľa cukru. Radšej zelenina a zeleninové šťavy. Skrátka sladké vylúčiť zo stravy.

    AlenockaS je offline (nepripojený) AlenockaS

    stále sa učím AlenockaS
    Ahoj, skús sa nakontaktovať na RNDr.Čermákovú z výskumného ústavu včelárskeho z Lipt.Hrádku, raz som bola na jej prednáške a včelích produktoch a ona spomínala, že už roky mieša pre nejakého pána včelí peľ s medom práve na rakovinu prostaty a on sa síce nevyliečil, ale žije s tým už veľa veľa rokov. Budem na jej prednáške možno ešte, ale najskôr o pár mesiacov, takže ti to nezistím v blízkom čase....

    jarus je offline (nepripojený) jarus

    jarus
    Pred nedávnom som našla vzácnu knihu "Jak vyléčit prostatu" od autora menom: Ron Gellatley viď: http://www.martinus.sk/?uItem=47132 Napísal ju človek, ktorý praktizoval celý život zdravý životný štýl, a napriek tomu ochorel rakovinou prostaty. Pomocou alternatívnej medicíny si ju vyliečil napriek tomu, že mu už lekári nedávali nádej a nevedeli pomôcť. O svoje skúsenosti sa v knihe chce podeliť s inými ľudmi, ktorí majú podobné problémy. A nielen s prostatou, aj s inými druhmi rakoviny. Fakt úžasná kniha. Vrelo odporúčam.

    lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

    lujza.j
    petermikuláš Pozri príspevok
    nech ihneď prestane jesť všetko sladké. Nádorové bunky majú veľmi radi cukor v akejkoľvek podobe a je to ich základná strava. Ak nebude cukor, nebudú mať čo "papať " pre svoju výživu, nebudú sa tak rýchlo rozmnožovať, budú slabšie a imunitný systém si o to skôr s nimi poradí. Pozor aj na mnohé ovocie, ktoré obsahuje veľa cukru. Radšej zelenina a zeleninové šťavy. Skrátka sladké vylúčiť zo stravy.
    http://sk.hicow.com/v%C3%BDskum-rako...u-1286248.html

    petermikuláš je offline (nepripojený) petermikuláš

    petermikuláš
    jaruska123 Pozri príspevok
    Ahoj pracujem s bunkovou výživou a mam krasne výsledky aj s touto rakovinou čo mavaju viac muzi ako zeny. su to produkty na prirodnej báze a pokial mas záujem touto liečbou poradit čo si myslim ze je velmi doležite vsetko ti dopodrobna rozpisem a vysvetli. Telo potrebuje v prvom rade vyčistit a vydetoxikovat, zbavovat sa odpadových latok a toxinov a potom dovyživit. potrebuje antioxidanty. Daj mi vediet ako si sa rozhodla.
    to, čo telo v prvom rade potrebuje je zlikvidovať nádorové bunky /resp. ich bujnenie/ a zmobilizovať imunitný systém
    vyčisťovať sa a zbavovať odpadných látok na prírodnej báze sa môže akurát tak zdravý človek, resp. určite nie chorý na rakovinu, zdá sa mi, že je to akurát tak neuveriteľná móda v súčasnosti tieto "detoxikácie", všade sú ich plné obchody, všetci sa majú detoxikovať, zbavovať parazitov a pod. a výsledok?
    viete čo je zaujímavé, že toľko ľudí sa detoxikuje a "vyčisťuje" a čuduj sa svete incidencia ochorení je vyššia a vyššia, viem to aj doložiť keď som ešte robil na internom s gastroenterológmi tak nárast napr. črevných zápalových ochorení z roka na rok len stúpal / a to nie v malých číslach ale priam závratných/. zároveň je to v ale v dobe kedy sa najviac ľudí v doterajšej histórii "detoxikuje" a "vyčisťuje" rôznymi zaručenými prípravkami, no nie je to zaujímavé?

    agata2 je offline (nepripojený) agata2

    agata2
    Dobrý deň všetkým,
    otec má rakovinu prostaty, lieči sa alternatívnou metódou žiaľ klasický urológ ku ktorému chodí túto alternatívnu liečbu neuznáva hoci má dobré výsledky a boli s tým stále problémy narážky atď takže otec odišiel od klasického urológa. Potrebovala by som pomoc - nepoznáte v Bratislave urológa dobrého ktorý nemá problém s akceptovaním súbežnej alternatívnej liečby?
    Pomohlo by nám to...keď o nejakom viete napíšte mi prosím na neho kontakt na nižšie uvedený mail..veľmi ďakujem za pomoc...
    Mail: 2andrea@centrum.sk

    osky je offline (nepripojený) osky

    osky
    ved ta detoxikacia so sebou vzdy prinasa komlikacie lebo telo sa narazovo cisti-to na margo toho ze chorych pribuda
    co sa tyka detoxu,ja som jednoznacne za.
    moj ujo,odkedy som tuto temu zalozila presiel uz roznymi detoxikaciami,alternativami a pod.,nevravim ze uz je z toho vonku-to je dlhodoby proces,ale zaklad bol detox a zmena zivotneho stylu vratane stravy.
    na toto lekari neupozornuju,ale to je to hlavne.vyhodit cukry,skroby....
    petermikuláš zmena dovtedajšieho životného štýlu vrátane stravy určite áno

    jaruska123 je offline (nepripojený) jaruska123

    matka 9 ročnej Bary jaruska123
    Ahoj pracujem s bunkovou výživou a mam krasne výsledky aj s touto rakovinou čo mavaju viac muzi ako zeny. su to produkty na prirodnej báze a pokial mas záujem touto liečbou poradit čo si myslim ze je velmi doležite vsetko ti dopodrobna rozpisem a vysvetli. Telo potrebuje v prvom rade vyčistit a vydetoxikovat, zbavovat sa odpadových latok a toxinov a potom dovyživit. potrebuje antioxidanty. Daj mi vediet ako si sa rozhodla.
    osky co je na tom neuzitocne?
    BXLmiami Reklama v teme rakovina.Nech ide do iných tém a tam skúša prírodné preparáty ale nie tu.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.