Zavrieť

Porady

Rozdiel medzi Windowsami

Dobrý deň. Mohol yb mi niekto vysvetliť aký je rozdiel medzi Windows 7 profesionál a Windows 7 ultimate? Cenový rozdiel je malý a neviem či niečo získam navyše ak kúpim ultimate. Ďakujem pekne vopred za radu.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    Home (ale nie N) na väčšinu prác úplne postačuje. Ak však potrebuješ XP mode - už treba Professional, ak navyše potrebuješ pracovať so zahraničím a potrebuješ niekoľko jazykov + k tomu si chrániť dáta - potrebuješ Ultimate

    mecky je offline (nepripojený) mecky

    mecky
    misoft Pozri príspevok
    Home (ale nie N) na väčšinu prác úplne postačuje. Ak však potrebuješ XP mode - už treba Professional, ak navyše potrebuješ pracovať so zahraničím a potrebuješ niekoľko jazykov + k tomu si chrániť dáta - potrebuješ Ultimate
    tak tu mam 2 otazky: preco by N na pracu nestacilo? co ma praca so zahranicim spolocne s jazykom vo win?

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    mecky Pozri príspevok
    tak tu mam 2 otazky: preco by N na pracu nestacilo? co ma praca so zahranicim spolocne s jazykom vo win?
    v prispevkoch mas linky na porovnanie, takze si ich precitaj a porovnaj rozdiely
    mecky ja tam praveze nic take, co pisal misoft nevidim

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    Beriem späť - pri N verzii si ukrátený o funkciu Prehrať v - multimediálna funkcia domácej siete
    Funkcia Prehrať v, novinka v systéme Windows 7, zjednodušuje prehrávanie hudby a videa v počítačoch, televízoroch alebo stereofónnych sústavách pripojených v domácej sieti. Kliknite na skladby pravým tlačidlom myši, pridajte ich do zoznamu skladieb v prehrávači Windows Media Player 12 a vyberte funkciu Prehrať v. Diskdžokejom ste vy.
    Funkcia Prehrať v funguje aj s inými počítačmi, ktoré sú vybavené systémom Windows 7, alebo zariadeniami, ktoré majú nálepku Compatible with Windows 7.
    http://windows.microsoft.com/sk-SK/w...mpare?T1=tab09
    http://windows.microsoft.com/sk-SK/w...mpare?T1=tab13
    -porovnaj W7 Ul a W7 Ul N

    A čo sa týka jazykov - nejedná sa len od rozhrania, ale aj o jazykové "balíky" teda aj o gramatiku a pod. (inak si ich musíš sťahovať a doinštalovať - takto je to integrované)

    mecky je offline (nepripojený) mecky

    mecky
    misoft Pozri príspevok
    Beriem späť - pri N verzii si ukrátený o funkciu Prehrať v - multimediálna funkcia domácej siete
    no ukrateny celkom nie, da sa to bez problemov doinstalovat, ide len o to ze mas moznost vyberu (obdoba ballot screen pri prehliadacoch)

    a s tymi jazykmi mi to stale nieje jasne ako to myslis, pokial viem mas na ultimate moznost cez update legalne zmenit (nainstalovat) jazyk na akykolvek z 35 v ktorych bola win7 vydana. o nicom spojenom s gramatikou ale pod som nepocul

    Rozdiel medzi Windowsami

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.