Zavrieť

Porady

WIFI

Dobry den.chcem sa spitat.chytam doma wifi a mam plny signal ale wifi je na heslo a heslo mam a ked ho tam dam tak ma ako keby pripoji.cas a data my normalne ukazuje.ale my napise-nepripojeny.nevedel by my prosim vas niekto poradit co s tim mam.dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    dalid je offline (nepripojený) dalid

    dalid
    Skus router na chvílu odpojiť od elektriny a potom sa nanovo prihlásiť do siete. Ak ďalej bude písať, že si nepripojená skús ešte na ikonke na lište, kde vidíš pripojenie na sieť dať pravý klik a Opraviť.. Mne sa toto tiež občas stane a toto to porieši..
    Naposledy upravil dalid : 05.03.12 at 07:11

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    Dole naikonke WiFi pripojenia skús PTM klik a nastaviť IP adresu a server DNS nastaviť na Získať automaticky - OK, potom daj Opraviť. WiFi karta si načíta (podľa danej siete - zabezpečenej po zadaní hesla) prichádzajúce voľné IP a DNS a pripojí.

    Ivik300 je offline (nepripojený) Ivik300

    Ivik300
    musel som vypisat aj DNS.uz to tak vcelku skoro funguje ale teraz ked dam opravit tak my napise...SYSTEM WINDOWS NEZJISTIL PROBLEMY S TIMTO PRIPOJENIM.NELZE-LI NAVAZAT PRIPOJENI,KLEPNETE NA TLACIDLO OPRAVIT. a ked dam opravit tak napise toto iste. dakujem

    Ivik300 je offline (nepripojený) Ivik300

    Ivik300
    uz som to ako tak nastavil ale.pakety su- ODESLANE 9960 a pomalicky stupa PRIJATE je nula a stoji co to este moze byt za chubu??

    ka.ja je offline (nepripojený) ka.ja

    ka.ja
    Ahojte, potrebovala by som poriešiť toto: Doma sa pripájame na internet cez wifi. Máme dva notebooky. V jednom je Windows XP v druhom Windows 7. Potrebovala by som, aby sa dalo dostať z jedného notebooku do druhého a naopak (do verejných priečinkov) bez toho, aby boli prepojené káblom. Už nad tým špekulujem dosť dlho a nedarí sa mi. Poraďte mi, prosím, či sa to vôbec dá a ako - čo mám ponastavovať v jednom a druhom? Vďaka.
    Charon Nebolo by vhodné založiť vlastnú tému, a nie vliezť do inej???

    janka1710 je offline (nepripojený) janka1710

    janka1710
    pozri si akú máš domácu skupinu väčšinou je to tak, že na win XP máš DOMA a win 7 WORKROUP musia byť rovnaké
    zistíš to tak, že pravým klikom daš na ikonku počítač...vlastnosti a tam si pozri pracovnú skupinu . .... na win7 je to WORGROUP musia byť rovnaké, teraz daj pravým na winXP ...vlastnosti ... názov počítača a tam keď budeš mať inú skupinu musiš ju prepísať na WORGROUP a potom to už pôjde........

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.