Zavrieť

Porady

Lupienka v hlave

Ahojte, moja dcéra má v hlave lupienku, má to zrejme rodové /je to druh psoriázy/. Ak môžete, poraďte nejaké prírode preparáty- maste, s ktorými máte skúsenosti, čím by sme mohli utlmiť výskyt ďaľších ložísk. Nerada by som u nej používala chemické prípravky, šampóny. Veľmi ju to trápi, má ju na viditeľnom mieste v prednej časti hlavy. Ďakujem a prajem Vám pekný deň.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Darina1234 je offline (nepripojený) Darina1234

    Darina1234
    Mne pomaha dieta, smalec - natieram ked som doma a nic ine ako vodicka od koznej belosalic, skusala som vselico

    pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

    cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac pasuliatko
    podľa mňa nič, môj priateľ má seboroickú dermatitídu a pomáha mu jedine šampón, ktorý už na SK nedovážajú, a drahý krém z lekárne...

    Estetic je offline (nepripojený) Estetic

    Estetic
    V tomto prípade ťažko povedať čo je lepšie,či chemické preparáty,alebo nechať to na prírodu a nechať dospievajuce dieťa žiť s viditeľnými známkami zápalu kože,čo ju určite psychicky deptá.Chronický zápal v oblasti hlavy môže oslabiť vlasové korienky a následkom môžu byť preriednuté vlasy.Pri vlasovej psoriáze jednoducho treba liečbu.Ak ju chceš minimalizovať,najdi v okolí pracovisko s UV B hrebeňom a nech chodí na ožarovanie.

    slavo11 je offline (nepripojený) slavo11

    slavo11
    pasuliatko Pozri príspevok
    podľa mňa nič, môj priateľ má seboroickú dermatitídu a pomáha mu jedine šampón, ktorý už na SK nedovážajú, a drahý krém z lekárne...
    Neviem o aký šampon sa jedná , ale ja z vlastnej skúsenosti možem doporučiť šampon " Selsun blue " dostať ho v lekárni

    hubatá je offline (nepripojený) hubatá

    hubatá
    Domáca bravčová masť aj na vlasy aj na tvár. Prízvukujem slovo "domáca" a nie z Lídla.

    pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

    cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac pasuliatko
    slavo11 Pozri príspevok
    Neviem o aký šampon sa jedná , ale ja z vlastnej skúsenosti možem doporučiť šampon " Selsun blue " dostať ho v lekárni
    http://www.lekynainternetu.cz/p/polytar-af-150-ml/

    pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

    cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac pasuliatko
    veronikasad Pozri príspevok
    tento šampon bol už asi stiahnutý z predaja. Aj na odkaze, ktorý si priložila, nie je dostupný.
    áno, prestali ho vyrábať tým pádom ho prestali dovážať...v Česku je ešte dostupný...

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.