Zavrieť

Porady

Poďakovanie Vám všetkým...- je nás viac ako 1.000.000

Milí poraďáci, minulé volby takto ráno som bol veľmi smutný,lebo som vedel, že zasa tu bude vláda, ktorej prioritou je zbedačovať ľudí, predávať všetko , čo sa ešte dá a myslieť len na svoje vrecká pri 10% províziach do vačku " na kávu"
Dnes som šťastný, konečne sú tu ľudia , ktorí dlhé roky preukazujú, že robia politiku s ľudskou tvárou,pričom mnohých poznám osobne,tak viem, čo a jak beží...

Týmto Vám všetkým veľmi pekne ďakujem,že ste prekukli všetky tie podvody...-aj keď niektoré škody sú už v nenávratne a rozkradnuté je takmer všetko...

Je nás vyše miliona kusov...
pasuliatko no coment
Braňo ja osobne by som si nedovolil nazvať "politikou s ľudskou tvárou" to bezbrehé tunelovanie štátu a rozkrádanie, ktoré budú platiť ešte moje vnúčence
Téma je uzavretá.
Usporiadať podľa času

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
Stanislav 1975 Pozri príspevok
Milí poraďáci, minulé volby takto ráno som bol veľmi smutný,lebo som vedel, že zasa tu bude vláda, ktorej prioritou je zbedačovať ľudí, predávať všetko , čo sa ešte dá a myslieť len na svoje vrecká pri 10% províziach do vačku " na kávu"
Dnes som šťastný, konečne sú tu ľudia , ktorí dlhé roky preukazujú, že robia politiku s ľudskou tvárou,pričom mnohých poznám osobne,tak viem, čo a jak beží...

Týmto Vám všetkým veľmi pekne ďakujem,že ste prekukli všetky tie podvody...-aj keď niektoré škody sú už v nenávratne a rozkradnuté je takmer všetko...

Je nás vyše miliona kusov...
...ktorí by mali navštíviť najbližšiu lekáreň .

V ponuke je ešte stále dostatok psychotík na voľno , s tými jemnejšími účinkami ...personál určite rád poradí ....

My ostatní , pre zmenu , budeme musieť navštíviť lekárov a vyžiadať si niečo silnejšie , čo je len na predpis .......
Diazepan 10 mg som si už večer dal , aby som zaspal ...

Dúfam , že tie nasledujúce podvody budú prekuknuté a nie všetko sa podarí rozkradnúť ...

Politiku s ľudskou tvárou sme už jeden čas mali
Gorily ju vystriedali
Teraz nastal zasa nový čas
Sultán pripäl jarmo
Slovač začne plakať zas ...

http://zlatyfond.sme.sk/dielo/125/Ch...rcin-Ponican/1

P.S.:
...Stano ,sorry ...klikám na určité tlačitko , ódy na ch..a nemienim čítať ....

Hlasovalo 7 pouzivatelov

Užitočné (6)
Danielle369, jahoszmsk, lubko6394, pasuliatko, tictac7, Dav
Neužitočné (1)
5

pivko je offline (nepripojený) pivko

Farang pivko
A teraz budeš mať podporu vyššiu o 3 Eura chlieb lacnejší o 3 centy.
Vivat Komunisti , ste naspať.

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

alaya1
Clovek by mal akceptovat rozhodnutie ludi. Nemyslim si, ze je tu milion "dementov". Ak ked k tym milionom nepatrim, akceptujem.

Hlasovalo 4 pouzivatelov

Užitočné (4)
Zitulda, Janiela, jahoszmsk, DanielaSL
4

day je offline (nepripojený) day

day
to Vam Stanko "podakujeme" o 4roky

janot je offline (nepripojený) janot

janot
Máš pravdu, hurááááá, nech žije milión bolševikov na Slovensku.

bubkoch je offline (nepripojený) bubkoch

bubkoch
1,1 mil. dementov ... hanba ... slovaci si ale nic ine nezasluzia
3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
ela77 akým právom označuješ 1,1 mil. Slovákov za dementov.
bubkoch ela77 teba je do toho velke h**** ... je to moj nazor
Ekonomka-SR neurážajme sa navzájom, táto porada má svoju úroveň, tak neznížujte ju.
  zbaliť

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Stanislav 1975
pivko Pozri príspevok
A teraz budeš mať podporu vyššiu o 3 Eura chlieb lacnejší o 3 centy.
Vivat Komunisti , ste naspať.
ja som ešte niky nemal podporu-za celý svoj život som bol nezamestnaný od 1.1.1998 do 9.1.1998- viem to úplne presne- v januári mi prišlo zo zdravotky že za to obdobie neevidujú žiadné poistné odomňa...

Poďakovanie Vám všetkým...- je nás viac ako 1.000.000

Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.